دانلود رایگان شبیه سازی مقاومت، سلف و خازن متغیر

خلاصه:

اگر در پروژه های دانشگاهی خود نیاز دارید که یک سلف متغیر، خازن و یا مقاومت متغیر در متلب داشته باشید می توانید این محصول را به صورت رایگان دانلود کنید. تا متلب 2016 هنوز این بلوکها در سیمولینک (کتابخانه سیمولینک) گنجانده نشده است. البته این شبیه سازی ها از طرف سایت فرداپیپر به شرکت متلب سفارش شده که امیدواریم در متلب 2017 این شبیه سازی ها قرار داده شود.

قیمت دانلود :
رایگان!
شرح موضوع

مقاومت متغیر

مقاومت متغیر چیست؟ گاهی در بسیاری از شبیه سازی های خود نیاز دارید تا بجای استفاده از یک مقاومت ثابت یک مقاومت متغیر داشته باشید. مقاومت متغیر سه سر نیز در بسیاری از شبیه سازی ها کاربرد دارد. بسیاری از دانشجوها فکر می کنند همه ی مقاومت ها متغیر هستند و با تغییر ولتاژ و جریان مقدار آن هم تغییر می کند. این در حالیست که مقدار مقاومت به ولتاژ و جریان بستگی ندارد. در مقطع راهنماییبه مقاومت متغیر رئوستا می گفتیم هر چند با این مفهوم بسیار فرق دارد.

مقاومت متغیر

خازن متغیر

خازن متغیر چیست؟ در بسیاری از شبیه سازی ها نیز برای کنترل توان راکتیو به این نوع خازن نیاز است. در ادوات الکترونیکی برای فیلتر نیز از این نوع خازن بیشتر استفاده می شود. در سیستم های قدرت نیز از خازن های پله ای استفاده می شود که کنترل آنها توسط PLC در پستهای فوق توزیع صورت می گیرد.

خازن متغیر

سلف متغیر

سلف متغیر چیست؟ گاهی که خازن در شبکه بسیار زیاد است و یا بارهای خازنی در شبکه و شین های مختلف زیاد هستند، نیاز است تا سلف در شبکه قرار گیرد تا اثر خازنی را تا حد قابل قبولی کاهش دهد. به دلیل متغیر بودن بارهای شبکه نیاز به سلف متغیر احساس می شود.

سلف متغیر

در این محصول شبیه سازی سلف و خازن و مقاومت متغیر به صورت رایگان برای دانلود قرار داده شده است. شکل زیر شبیه سازی این سه عنصر متغیر را در سیمولینک متلب نشان می دهد.

شبیه سازی متلب

شما می توانید از این شبیه سازی برای کارهای خود در سیمولینک استفاده کنید.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود رایگان شبیه سازی مقاومت، سلف و خازن متغیر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + دو =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.