دانلود پروپوزال مطالعه ای قیاسی بر فاکتورهای تعیین کننده بهبود عملکرد حسابرسی اظهارنامه های مالی

عنوان فارسی :

مطالعه ای قیاسی بر فاکتورهای تعیین کننده بهبود عملکرد حسابرسی اظهارنامه های مالی از دیدگاه حسابرسان مستقل و حسابرسان دیوان محاسبات کشور

عنوان انگلیسی :

A comparative study on the determinants of improving the financial statements auditing performance from the perspective of independent auditors and auditors of the Supreme Audit Court

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

توسعه یک اقتصاد بازاری، بخصوص بازارهای مالی نیاز به شفافیت و صحت اطلاعات مالی همراه با کیفیت بالا دارند. اطلاعات صورت های مالی تاثیر مستقیم و غیرمستقیم بر حقوق و تصمیم های سرمایه گذاران خواهد گذاشت. حسابرسان مستقل، نقش ارزیابی صحت اطلاعات مالی معقول در بنگاه ها را بر عهده دارند، اما هنوز ریسک هایی وجود دارد. این پژوهش بر تحلیل عوامل موثر بر کیفیت حسابرسی صورت های مالی در بنگاه ها پرداخته است.

این پروپوزال به بررسی موضوع حسابرسی موثر اظهارنامه های مالی پرداخته که یکی از موضوعات مطرح در زمینه حسابرسی و ممیزی بیانیه های مالی می باشد. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله ارزیابی متغیرها در قالب یک مدل مفهومی، ارائه جامعه آماری، ارائه ابزارهایی برای گردآوری و تحلیل داده ها از جامعه مدنظر و جنبه های نوآورانه طرح در این پژوهش رعایت شده اند. قسمت بیان مساله، شامل شرح جامعی از موضوع و معرفی آن، بیان جنبه های مجهول مساله و بیان متغیرهای مرتبط با پژوهش می باشد. در قسمت ضرورت انجام تحقیق نیز اختلاف نظرات محققین، خلاءهای تحقیقاتی موجود و همچنین مواد، روش و فرآیندهای مطالعاتی مورد استفاده در این تحقیق، ارائه شده اند. در ادامه نیز به مرور مقالات و پیشینه های مطالعاتی در داخل و خارج از کشور پرداخته شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز ایده های جدیدی برای محققین در مطالعه موضوعات مشابه باشد. همچنین شما دانشجوی گرامی نیز می توانید با مطالعه آن، آشنایی کافی با ساختارهای پروپوزال پیدا کرده و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نمایید.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

حسابرسی موثر اظهارنامه های مالی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای قیاسی بر فاکتورهای تعیین کننده بهبود عملکرد حسابرسی اظهارنامه های مالی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − شش =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.