دانلود ترجمه مقاله توسعه مالی و تجارت بین المللی

عنوان فارسی :

توسعه مالی و تجارت بین المللی

عنوان انگلیسی :

Financial Development and International Trade

کلمات کلیدی :

  تجارت بین المللی؛ توسعه مالی؛ شواهد تجربی

درسهای مرتبط : تجارت بین الملل
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 44 نشریه : Federal Reserve Bank of St. Louis
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 46
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مدل 3. مکانیسم 4. تجزیه و تحلیل کمّی 5. شواهد تجربی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper studies the industry-level and aggregate implications of financial development on international trade. I set up a multi-industry general equilibrium model of international trade with heterogeneous firms subject to financial frictions. Industries differ in capital-intensity, which leads to differences in external finance dependence. The model is parameterized to match key features of firm-level data. Financial development leads to substantial reallocation of international trade shares from labor- to capital-intensive industries, with minor effects at the aggregate-level. These findings are consistent with estimates from cross-country industry-level and aggregate data.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله به بررسی پیامدهای تجمیع و سطح صنعتی توسعه مالی بر تجارت بین المللی می پردازد. من مدل تعادل کلی چندصنعتی را برای تجارت بین المللی با شرکتهای ناهمگنی ارائه می دهم که دارای نوسانات مالی هستند. صنایع از نظر حساسیت به سرمایه متفاوت می باشند که به تفاوت در وابستگی مالی خارجی منجر می شود. پارامترهای مدل تعیین می شوند تا خصوصیات کلیدی داده های سطح شرکت منطبق باشند. توسعه مالی به تخصیص مجدد قابل توجه سهام تجارت بین المللی از صنایع حساس به کار تا حساس به سرمایه با اثرات جزئی در سطح تجمیع منجر می شود. این یافته ها با برآوردهای سطح صنعتی کشورها و داده های تجمیع سازگار می باشند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله توسعه مالی و تجارت بین المللی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.