دانلود پروپوزال روش های پیش بینی ترس از صمیمیت مبتنی بر شیوه های دلبستگی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر روش های پیش بینی ترس از صمیمیت مبتنی بر شیوه های دلبستگی و پردازش شخصیت در دانشجویان

عنوان انگلیسی :

A study on methods for predicting fear of intimacy based on attachment styles and personality processing in students

رشته های مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : طلایی سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

ترس از صمیمیت (Fear of intimacy) معمولاً یک فوبیای اجتماعی و اختلال اضطرابی است که باعث بوجود آمدن مشکل در ایجاد روابط نزدیک با فرد دیگری می شود. همچنین این اصطلاح می تواند اشاره به یک مقیاس در آزمون روانسنجی یا نوع بزرگسالانه روانشناسی نظریه دلبستگی، داشته باشد. ترس از صمیمیت، ترس از نزدیک شدن هیجانی (عاطفی) و یا جسمی به فرد دیگر است. همچنین این ترس به صورت «ظرفیت جلوگیری شده یک فرد، بخاطر اضطراب برای تبادل افکار و احساسات مهم شخصی با فرد دیگر بسیار ارزشمند برای وی، تعریف می شود». ترس از صمیمیت، بیان دیدگاه های وجودی است، از این نظر که عاشق بودن و معشوق بودن، باعث می شود زندگی بسیار ارزشمند شود و مرگز اجتناب ناپذیرتر گردد. این ممکن است از تعدادی تجربیات محدود کننده ناکارآمد، متنوع از دلبستگی به والدین در اوایل کودکی تا شکست در رابطه در بزرگسالی بوجود آمده باشد.

افراد دچار این ترس، در مورد روابط صمیمی نگران یا هراسان هستند. آنها باور دارند که شایسته عشق یا حمایت از دیگران نیستند. ترس از صمیمیت سه ویژگی مشخص کننده دارد: محتوایی که نشان دهنده توانایی تبادل اطلاعات شخصی، ارزش هیجانی که اشاره دارد به احساسات در مورد اطلاعات شخصی مبادله شده و آسیب پذیری که نشان دهنده دیدگاه آنها برای فردی که با آن صمیمی هستند، می باشند. بارتولوموف و هوروویتز پا را فراتر گذاشتند و چهار نوع مختلف از دلبستگی بزرگسالان را تعیین کردند: «(1) افراد ایمن دارای حس خودارزشمندی یا دوست داشتنی می باشند و در صمیمیت و خودمختاری مشکلی ندارند (2) افراد نگران و دلواپس این حس خود ارزشمندی را ندارند اما دیگران را مثبت می بینند و به دنبال عشق و پذیرش آنها می باشند (3) افراد ترسان حس دوست داشتنی بودن را ندارند و از دیگران بخاطر انتظار یا ترد شدن، دوری می کنند (4) افراد عزل کننده، ارزش مند بودن برای عشق را احساس می کنند اما خود را از دیگرانی که آنها را عموماً غیرقابل اطمینان می دانند، دور می کنند».

این پروپوزال نیز به این مفهوم روانشناسی پرداخته و برای مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید آشنایی بیشتری با محتوای آن پیدا کرده و نهایتا موضوع مشابهی را برای اهداف دانشگاهی خود برگزینید. همچنین با مطالعه این محصول می توانید آشنایی بیشتری با ساختارهای پروپوزال نویسی به دست آورید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

ترس از صمیمیت


نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال روش های پیش بینی ترس از صمیمیت مبتنی بر شیوه های دلبستگی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.