دانلود پروپوزال چالش ها و عوامل موثر بر پیاده سازی موفق شهرداری الکترونیکی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر چالش ها و عوامل موثر بر پیاده سازی موفق شهرداری الکترونیکی (مطالعه موردی: شهر رشت)

عنوان انگلیسی

A Study on the Challenges and Factors Affecting the Successful Implementation of E-Municipality (Case Study: Rasht City)

رشته مرتبط

  مدیریت فناوری اطلاعات؛ مدیریت شهری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

خدمات شهر الکترونیک، نقش مهمی در ارتقای کیفیت و کمیت، شتاب و همچنین تسهیل خدمات مدنی، ایفا می کنند. هدف این پروپوزال نیز، بررسی مفهوم شهرداری الکترونیک و شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر بکار گیری و پیاده سازی خدمات الکترونیک در شهرداری رشت می باشد.

شهرهای مدرن، نمادهای جدید زندگی در عصر ارتباطات می باشند و نقاط محلی خدمات مختلف، تعاملات اجتماعی و فرهنگی و معاملات اقتصادی می باشند، زیرا توسعه پایدار شهر نیاز به استفاده از فنآوریهای اطلاعات و ارتباطات مدرن دارند. با افزایش توسعه فنآوری اطلاعات و ارتباطات و استفاده گسترده آن در جوامع شهری و زندگی روزمره شهروندان، خدمات شهری، تحت تغییرات هنگفتی از نظر ابعاد، اهمیت استراتژیک و تمرکز جغرافیایی، قرار گرفته اند. با توجه به تمرکز خدمات در شهرها، و همچنین استفاده گسترده از ICT و تاثیر وسیع آن بر جنبه های مختلف زندگی شهروندان، امروزه استفاده از روش ها و فنآوریهای مدرن برای فراهم کردن خدمات الکترونیک شهری، در تعامل بین شهروندان و خدمات سازمان های دولتی و خصوصی، به عنوان یک راهکار موثر و کارآمد در زمینه خدمات شهری، محسوب می شود. بهره برداری از قابلیت های ICT در زمینه فعالیت ها و زمینه های خدماتی موسسات مدیریت شهری، فرصت ها و مزیت های زیادی را به ارمغان آورده است و توسعه فنآوری به شکل خدمات شهرداری الکترونیک و ارائه آن در چارچوب شهر الکترونیک، گامی مهم به سمت نوآوری و شکوفایی فعالیت های خدماتی این سازمان ها می باشد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله بیان مساله، ضرورت انجام مساله، روش تحقیق، مدل تحقیق و جامعه پژوهشی در آن رعایت شده و مطالعه آن می تواند ابزار مناسبی جهت یادگیری این ساختارها برای دانشجویان باشد. همچنین مطالعه این محصول می تواند مسیرهای پژوهشی آینده را مشخص کرده و زمینه ساز ایده های تحقیقاتی جدیدی برای پژوهش های آتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

پیاده سازی شهرداری الکترونیکی


نقد و بررسی‌ها

  1. اسماعیل شفیعی

    ممنون وسپاس از زحمات جنابعالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi