دانلود پروپوزال مطالعه ای بر فاکتورهای تاثیرگذار بر سلامت روان دانشجویان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر فاکتورهای تاثیرگذار بر سلامت روان دانشجویان (مطالعه موردی: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم)

عنوان انگلیسی

A Study on Factors That Affect Students’ Mental Health (Case study: Students of Qom University of Medical Sciences and Health Services)

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

دانشجویان به عنوان پایه های تشکیل دهنده رشد و توسعه اقتصادی هر کشوری شناخته می شوند. احساس می شود که با افزایش بدنه دانش و نیز سرعت پیشرفت تکنولوژی، حجم کار دانشگاهی دانشجویان و در نتیجه میزان استرس در آنها نیز افزایش یابد. این افزایش حجم کار و استرس می تواند سلامت روان دانشجویان را تحت تاثیر قرار دهد. هدف از این پژوهش نیز بررسی و شناسایی فاکتورهای مختلف تاثیرگذار بر سلامت روان دانشجویان بوده است؛ عواملی مانند استرس و حجم کار دانشگاهی و غیره.

استرس موضوعی نامحسوس است؛ و نه تنها شخص بلکه همه افراد پیرامون وی از جمله خانواده، دوستان، و همکاران وی را تحت شعاع قرار می دهد. هرکسی سطح درک خاص خود از میزان استرس را دارد. بر اساس نظر برخی از پژوهشگران، استرس به عنوان بیماری قرن شناخته شده و می تواند تعاملات فردی و فعالیت های اجتماعی و نهادی یک فرد را تحت تاثیر قرار دهد.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع پرداخته و با رعایت کلیه چارچوب های پروپوزال نویسی برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. ساختارهای عمده پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، بررسی شکاف های پژوهشی و جنبه های نامجهول مساله در بخش بیان مساله، ارائه جامعه آماری، ارائه ابزارهایی برای جمع آوری و تحلیل داده ها، ارائه جنبه های نوآورانه، و مفاهیم نظری و عملی تحقیق، در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده های خلاقانه ای برای محققین در انتخاب موضوع پژوهشی باشد. همچنین دانشجویان نیز می توانند با مطالعه آن، آشنایی بیشتری با ساختارهای یک پروپوزال پیدا کنند.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

سلامت روان دانشجویان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر فاکتورهای تاثیرگذار بر سلامت روان دانشجویان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پنج =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi