دانلود پروپوزال مطالعه ای بر فاکتورهای تعیین کننده فرهنگ کارآفرینی سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر فاکتورهای تعیین کننده فرهنگ کارآفرینی سازمانی (مطالعه موردی: شرکت صنعتی زرماکارون)

عنوان انگلیسی

A study on the factors affecting organizational entrepreneurship culture (case study: Zar Macaron Industrial Company)

رشته مرتبط

  مدیریت کارآفرینی؛ مدیریت اجرایی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

کارآفرینی در مورد کسانی است که فرصت های جدید را کشف کرده و ارزیابی می کنند. کارآفرینی به این افراد اجازه می دهد تا از خودکارفرمایی، رشد اقتصادی و اجتماعی، انگیزش و ایجاد شغل بهره مند گردند. کارآفرینان افرادی هستند که دارای ویژگی های شخصیتی خاصی بوده و تمایل دارند تا کسب و کار جدیدی را با استفاده از نوآوری به عنوان ابزاری برای توسعه کسب و کار خود، راه اندازی کنند. کارآفرینی، فرآیندی پویا برای توسعه کشورها و ملیت ها می باشد و امروزه نیز به تمرکز اصلی دولت ها برای رشد و پیشرفت اقتصادی تبدیل شده است. می توان گفت که آن می تواند ایده های جدیدی را به ارمغان آورده و سود سازمان ها را به موازات رشد اقتصادی، افزایش دهد. رفتار کارآفرینانه نیز در چند دهه گذشته به دلیل اهمیت آن برای کشورهایی که به دنبال توسعه اقتصادی و اجتماعی بوده اند، به طور چشم گیری افزایش یافته است. جهانیان نیز اهمیت کارآفرینی که منبع خودکارفرمایی و نیز توسعه اقتصادی است را درک کرده اند. این تمایلات تحت تاثیر فرآیندهای اجتماعی سازی، شبکه سازی های اجتماعی، محیط، حمایت اطرافیان و تجربه کسب و کارهای خانوادگی می باشد. در این بین، تفاوت های عمده ای در هنجارها و ارزش های فرهنگی وجود دارد که فعالیت های کارآفرینی را در کشورهای مختلف تحت تاثیر قرار می دهند. ارزش های فرهنگی، عنصر اصلی درک کارآفرینی هستند و رفتار افراد را در یک جامعه تحت شعاع قرار می دهند. فرهنگ ملی، این رفتارها را به واسطه ارزش هایی که بخش اساسی یک جامعه هستند، تحت تاثیر قرار می دهند.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این مفاهیم، برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. بخش های اصلی یک پروپوزال از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، روش های گردآوری و تحلیل داده ها و جنبه های نوآورانه در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند الهام بخش ایده های پژوهشی جدیدی برای محققین علاقه مند به این حوزه پژوهشی بوده و ابزار مناسبی نیز برای یادگیری ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی برای دانشجویان باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

فرهنگ کارآفرینی سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر فاکتورهای تعیین کننده فرهنگ کارآفرینی سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi