دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش نوسانات نرخ ارز بر شاخص سهام در بورس تهران

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش نوسانات نرخ ارز بر شاخص سهام در بورس تهران (مطالعه موردی: شاخص صنعت در صنایع دارویی و صنایع چوب)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Exchange Rate Fluctuations on Stock Index in Tehran Stock Exchange (Case Study: Industry Indicator in the Pharmaceutical and Wood Industries)

رشته مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

شاخص، یک نشانگر یا معیار چیزی است و در امور مالی، عموماً به معنای یک معیار آماری تغییر بازار سهام می باشد. در مورد بازارهای مالی، شاخص های بازار سهام و اوراق قرضه شامل یک سبد فرضی از سهام است که نماینده یک بازار خاص یا قسمتی از آن می باشد (شما نمی توانید در یک شاخص مستقیماً سرمایه گذاری کنید). S&P 500 و شاخص اوراق قرضه تجمعی ایالات متحده، معیارهای معمول بترتیب بازارهای سهام و اوراق قرضه آمریکا می باشند. در مورد وثیقه ها، به نرخ سود معیار ایجاد شده توسط شخص ثالث اشاره می کند.

هرشاخص مرتبط با بازارهای سهام و اوراق بهادار، روش محاسبه خاص خود را دارد. در اکثر موارد، تغییر نسبی یک شاخص مهم تر از ارزش عددی واقعی نماینده شاخص است. برای مثال، اگر شاخص بورس اوراق بهادار فایننشال تایمز 100 (FTSE)، برابر 6,670.40 باشد، آن عدد به سرمایه گذاران می گوید که این شاخص تقریباً هفت برابر سطح مبنای 1000 آن می باشد. اما، برای ارزیابی میزان تغییر شاخص نسبت به روز قبل، سرمایه گذاران باید به میزان کاهش شاخص، که اغلب به صورت درصد بیان می شود، توجه کنند.

این پروپوزال نیز به یکی از مهم ترین موضوعات علم اقتصاد و حسابداری یعنی نوسانات نرخ ارز و تاثیر آن بر بورس اوراق بهادار پرداخته است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب یک مدل مفهومی، روش تحقیق، ارائه جنبه های نوآورانه و ابزارهای پژوهشی به کار رفته برای چمع آوری و تحلیل داده ها در این محصول رعایت شده اند. شما دانشجوی گرامی می توانید با مطالعه این محصول، علاوه بر آشنایی با مفاهیم ارائه شده در آن، با ساختارهای استاندارد نوشتن یک پروپوزال نیز آشنا شده و موضوع مشابه و مناسبی را برای اهداف پژوهشی خود انتخاب نمایید. بازار سهام یکی از موضوعات اصلی تحقیقاتی میان پژوهشگران داخلی و خارجی بوده و مقالات زیادی در این زمینه به چاپ رسیده اند که در نگارش این پروپوزال نیز به معتبرترین آنها اشاره شده است.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده است و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

شاخص سهام


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش نوسانات نرخ ارز بر شاخص سهام در بورس تهران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi