دانلود پروپوزال مطالعه ای مقایسه ای بر چارچوب های ترکیبی در راستای تحلیل عملکرد مالی شرکت

عنوان فارسی :

مطالعه ای مقایسه ای بر چارچوب های ترکیبی در راستای تحلیل عملکرد مالی شرکت ها با استفاده از روش فازی (مطالعه موردی: شرکت های بورس تهران)

عنوان انگلیسی :

A Comparative Study on Combined Frameworks for Evaluating Firms Financial Performance using Fuzzy Method (Case Study: Tehran Stock Exchange Companies)

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امور مالی را می توان به صورت فراهم کردن پول در زمان خواسته شده تعریف نمود. اما، به عنوان کارکرد مدیریتی، معنای ویژه ای از وجوه و بهره وری موثر از آنها دارد. امور مالی، با هر موردی که در انجام کسب و کار رخ می دهد، ارتباط دارد.

امور مالی به صورت رگ و خون حیاتی یک شرکت تجاری در نظر گرفته می شود. علت آن است که در اقتصاد مدرن برپایه پول، امور مالی یکی از اصول پایه همه نوع فعالیت های اقتصادی می باشد. به درستی گفته شده که «کسب و کار به پول نیاز دارد تا پول تولید کند». همچنین این واقعیت دارد که پول تنها هنگامی که به درستی مدیریت شود، بیشتر می شود. به حق گفته شده که کسب و کار به پول نیاز دارد تا پول بیشتری تولید کند. اما، این نیز واقعیت دارد که پول تنها هنگامی که بدرستی مدیریت شده باشد، می تواند پول کسب کند.

صورت مالی، داده های پایه برای تحلیل عملکرد مالی فراهم می کند. محدودیت اصلی صورت مالی متشکل از ترازنامه و حساب سود و زیان این است که همه اطلاعات مربوط به عملیات های مالی شرکت را به ما نمی گوند. با اینحال، تعدادی اطلاعات مفید فراهم می کنند تا آن حد که ترازنامه، موقعیت مالی در یک تاریخ خاص را از نظر ساختار دارایی، بدهی ها و حق ویژه مالکان و غیره، بازتاب می کند. حساب سود و زیان، نتیجه عملیات در مدت زمان خاص برحسب درآمدهای بدست آمده را به صورت یک نمای خلاصه از موقعیت و عملکرد مالی شرکت، نشان می دهد. بنابراین، با بررسی دقیق صورت مالی شرکت به عنوان سند/گزارش های عملکردی ارزشمند، اطلاعات زیادی در مورد یک شرکت می توان کسب کرد. بنابراین، تحلیل صورت های مالی، کمک مهمی برای تحلیل مالی است. تاکید تحلیل مالی بر ارقام کلیدی در صورت های مالی و رابطه قابل توجه موجود بین آنها می باشد. تحلیل صورت های مالی، فرآیند ارزیابی رابطه بین اجزاء صورت های مالی جهت حصول درک بهتر از موقعیت و عملکرد شرکت، می باشد.

این پروپوزال نیز به بررسی روش های تحلیل و ارزیابی عملکرد مالی شرکت ها با استفاده از الگوریتم های ترکیبی و روش فازی پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. یکی از دغدغه های دانشجویان در دوره کارشناسی ارشد، تنظیم یک پروپوزال استاندارد بر مبنای چارچوب های تایید شده توسط دانشگاه ها می باشد؛ مطالعه این محصول و پروپوزال های مشابه دیگر می تواند الهام بخش ایده ها و موضوعات تحقیقاتی جدیدی برای دانشجویان بوده و ابزار مناسبی نیز برای آشنایی با ساختارهای یک پروپوزال باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و در زیر نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

ارزیابی و تحلیل عملکرد مالی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای مقایسه ای بر چارچوب های ترکیبی در راستای تحلیل عملکرد مالی شرکت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.