دانلود پروپوزال ارزیابی کارایی اقدامات برون سپاری در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران

عنوان فارسی

ارزیابی کارایی اقدامات برون سپاری در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مطالعه موردی: اردبیل)

عنوان انگلیسی

Evaluating the Efficiency of Outsourcing Activities in the National Iranian Oil Products Distribution Company (Case Study: Ardabil)

رشته مرتبط :

  مدیریت کسب و کار؛ مدیریت استراتژیک

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در قرنی زندگی می کنیم که جهانی شدن، حرف اول و آخر را می زند. جهانی شدن به موازات فرآیندهایی همچون برون سپاری و احیای نیروی انسانی قرار گرفته است. در همین راستا و با توجه به افزایش رقابت پذیری در دنیای تجارت، سازمان ها سعی دارند تا با نیروی انسانی کمتر، بیشترین سوددهی را شاهد باشند. اجتماعی که در آن حضور داریم، یک اجتماع اطلاعاتی و دانش محور است، اجتماعی که سرعت گردش اطلاعات در آن، بسیار بالا است. امروزه، دسترسی به کالاهای مرغوب و داشتن حق انتخاب در بازارهای تخصصی، به امری معمول بدل گردیده است. شاید در گذشته، کمیت بود که در اولویت قرار داشت ولی امروزه، اهمیت کیفیت، بسیار بالاتر رفته است.

موضوعی که در بحث بالا به آن اشاره شد، موضوع برون سپاری است که همان کلید اصلی در رسیدن به موفقیت سازمانی محسوب می شود. در گذشته نیز از برون سپاری استفاده میشد ولی کارکرد آن تنها برای سازمان هایی بود که ضعف رقابتی داشتند و یا با کاهش ظرفیت و مشکلات مالی، دست و پنجه نرم می کردند. ولی امروزه داستان فرق کرده است. امروزه بیشتر سازمان های موفق نیز از این ابزار بهره مند می شوند. امروزه دیگر بر هیچ مدیر موفقی پوشیده نیست که ادامه بقای سازمان و نیز دستیابی به قابلیت های کلیدی، وابسته به استفاده کارآمد از منابع استراتژیک می باشد. در این راستا، شاخصه های مرتبط با برنامه ریزی استراتژیک نیز اهمیت می یابد. به واسطه این برنامه ریزی ها می توان بازارهای بالقوه را شناسایی کرده و نیازهای مشتریان را اولویت بندی کرد.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی که مطالعه موردی این پروپوزال می باشد نیز، بخش عمده ای از خدمات خود را برون سپاری می کند که این خدمات می توانند مواردی از جمله حمل و نقل، تعمیرات، امور کامپیوتری و … باشند. در این پژوهش، سعی شده تا تاثیر این برون سپاری ها بر بهبود بهره وری سازمانی، تحلیل گردد. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. جامع و فراگیر بودن موضوع این پژوهش باعث شده تا بتوان ایده های جدیدی را از آن استخراج نموده و در پژوهش های آتی مورد استفاده قرار داد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

برون سپاری در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اردبیل


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی کارایی اقدامات برون سپاری در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi