دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش رفتار اخلاقی و رضایت شغلی در بهبود تعهد سازمانی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر نقش رفتار اخلاقی و رضایت شغلی در بهبود تعهد سازمانی (مطالعه موردی: کارکنان اداره آموزش و پرورش در رشت)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Role of Ethical Behavior and Job Satisfaction in Improving Organizational Commitment (Case Study: Education Department Employees in Rasht)

رشته های مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1398
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

در چند دهه گذشته، محققان سازمانی، توجه رو به رشدی به رفتارهای سازمانی که انتظار می رود یک سازمان در تعامل با مشتریانش و با امور داخلی یا با جامعه، به آنها پایبند باشد، داده شده است. ضوابط استفاده شده برای تعیین درست و غلط، خوب یا بد در کسب و کار، اخلاق تجاری یا گاهی اخلاق بنگاهی و حرفه ای، گفته می شود. اخلاق سازمانی، به اندازه خود کسب و کار، قدمت دارد. در حال حاضر، مسائل اخلاقی در سراسر جهان، رهبران سازمان ها و کسب و کارها را وادار می کنند که کارهایی فراتر از منافع شخصی خود انجام دهند بگونه ای که مسائل اخلاقی به نحو موثر رفع شوند. عموماً، هر فرهنگ و منطقه، هنجارها و ارزش های خاص خود را برای انجام کسب و کار خود، توسعه می دهد. بخاطر افزایش اثرات جهانی سازی، مجموعه های مختلفی از اخلاق سازمانی، همیشه به عنوان ارزش ها، رخ می دهند و هدف هنجارها، جلوگیری از مشارکت کارکنان در شیوه های غیراخلاقی است.

رضایت از شغل، شدیدترین بحران برای همه سازمان ها می باشد، و اهمیتی ندارد که آیا در سازمان های دولتی یا خصوصی یا کار در کشورهای بسیار توسعه یافته یا کمتر توسعه یافته، می باشد. رضایت از شغل، به عنوان برآورد شخص از وضعیت شغلی و کاری خودش، عنوان می شود. علاوه بر آن، می توان توصیف نمود که فرد در مورد جنبه های درونزاد و یا برونزاد شغل خودش، احساس مثبت دارد یا منفی. به بیان ساده، در مورد این است که کارکنان چه احساسی در مورد جنبه های مختلف شغل دارند. از آنجایی که شغل شامل جنبه های مختلفی است، رضایت شغلی اغلب به صورت سازه ای چند بعدی تعریف می شود که شامل عناصر بسیاری است که معمولاً به آنها جنبه های رضایت شغلی گفته می شود. جنبه های رضایت شغلی معمول، شامل همکاران، تقدیر و تشکر، مزایا، شرایط شغلی، پرداخت ها، ارتقاء، سرپرستی و سیاست ها یا رویه های سازمان می باشند.

تعهد سازمانی، یکی از مهمترین جنبه های سازمانی است که به میزان گسترده ای در مقالات مدیریتی بخاطر اهمیت آن برای عملکرد و اثربخشی سازمانی، مورد بررسی قرار گرفته است. تعهد سازمانی، عموماً به میزان وفاداری یک کارمند به سازمان خود، تعریف می شود. مشاهده شده که تعهد سازمانی، رابطه معناداری با نرخ خروج از شرکت، بهره وری و رضایت دارد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر موارد فوق الذکر، به بررسی تاثیر رفتار اخلاقی و رضایت شغلی بر بهبود و افزایش تعهد سازمانی پرسنل پرداخته و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز در آن انجام شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای اصلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این پروپوزال می تواند به دانشجویان در آشنایی بیشتر با این ساختارها کمک کرده و نیز ایده های پژوهشی جدیدی را نیز برای تحقیقات آتی در اختیار آنها قرار دهد.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش رفتار اخلاقی و رضایت شغلی در بهبود تعهد سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفت =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.