دانلود ترجمه مقاله یک تابع هدف پروتکل RPL جدید برای کاربردهای اینترنت اشیا

عنوان فارسی :

ERAOF: یک تابع هدف پروتکل RPL جدید برای کاربردهای اینترنت اشیا

عنوان انگلیسی :

ERAOF: A New RPL Protocol Objective Function for Internet of Things Applications

کلمات کلیدی :

  Internet of Things

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 19
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
22,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پروتکل مسیریابی IPv6 برای شبکه های توان کم و دارای تلفات (RPL) 3. پژوهش های مرتبط 4. روش پیشنهادی 5. ارزیابی عملکرد و آنالیز نتایج 6. نتیجه گیری و پژوهش های آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

Since its definition, RPL (the IPv6 Routing Protocol for Low-Power and Lossy Networks) has been emerging as the standard protocol for routing in Internet of Things (IoT) solutions. RPL is a proactive routing protocol that performs the process of route creation based on Objective Functions (OFs). The OFs are responsible for defining rules and constraints to select the best paths considering different routing metrics. In its definition, RPL does not impose the use of a default OF and indicates that an OF should be selected according to the application. Thus, this paper proposes an Energy Efficient and Path Reliability Aware Objective Function (ERAOF) for IoT applications that requires energy efficiency and reliability in data transmission. The ERAOF is based on the composition of energy and link quality routing metrics. Results show that ERAOF is able to improve the network performance when compared to other OFs available in the literature.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – با توجه به تعریف، RPL (پروتکل مسیریابی IPv6 برای شبکه های کم توان و دارای تلفات) به عنوان پروتکل استانداردی برای مسیریابی در زمینه اینترنت اشیا (IoT) ظهور یافته است؛ RPL یک پروتکل مسیریابی فعال است که فرآیند ایجاد مسیر را بر اساس توابع هدف (OFs) انجام می دهد؛ OFs مسئول تعریف قواعد و محدودیت هایی برای انتخاب بهترین مسیرها با توجه به معیارهای مسیریابی مختلف می باشند. در این تعریف، RPL ملزم به استفاده از یک OF پیشفرض نبوده و این موضوع حاکی از این است که OF باید با توجه به کاربردها انتخاب گردد. بنابراین، این مقاله یک تابع هدف آگاه از قابلیت اطمینان مسیر و کارایی انرژی (ERAOF) برای کاربردهای IoT ارائه داده که نیاز به کارایی انرژی و قابلیت اطمینان در انتقال داده ها دارد؛ ERAOF بر اساس ترکیب انرژی معیارهای مسیریلبی کیفیت لینک و انرژی می باشد. نتایج نشان می دهند که ERAOF قادر به بهبود عملکرد شبکه در مقایسه با دیگر OFهای موجود در مقالات می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 22,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله یک تابع هدف پروتکل RPL جدید برای کاربردهای اینترنت اشیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 8 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.