دانلود ترجمه مقاله مروری بر پاسخگویی محیطی مقررات ساخت و ساز

عنوان فارسی :

مروری بر پاسخگویی محیطی مقررات ساخت و ساز در جیپور

عنوان انگلیسی :

Review of environment responsiveness of building regulations in Jaipur

کلمات کلیدی :

  مقررات ساخت و ساز؛ پاسخگویی محیطی؛ شهر جیپور؛ برنامه ریزی شهری

درسهای مرتبط : مدیریت شهری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 27
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مقررات ساخت و ساز و خط مشی محیطی شهری در هندوستان 3. مورد جیپور 4. پاسخگویی محیطی در مقررات ساخت و ساز جیپور 5. نتیجه گیری و پیشنهادات

نمونه متن انگلیسی مقاله

India is a country of diverse culture, traditions, and customs at the same time it is also a land of diverse geographical and climate zones with almost all type of climate, geographical conditions and ecosystems of the globes found in different parts of the country. These factors also affect the design, development and quality of the urban form and urban landscape i.e. urban built and unbuilt environment. The admixtures of geo-climatic conditions, socioeconomic conditions and resource availability form a set of unique urban ecosystem require a specific set of building regulations and development guidelines for the sustainable urban development of any city or urban area. The analysis of the urban planning system in India highlights a general prototypic practice of developing building codes and guidelines in the country. This paper attempts at analyzing the building regulations in India for environmental sustainability with special reference to by-laws and building codes applicable to Jaipur city and try to address the case-specific regulatory intervention.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

هندوستان کشوری با تنوع فرهنگی، آداب و سنن می باشد،و همچنین کشوری با تنوع جغرافیایی و مناطق آب و هوایی، انواع شرایط جغرافیایی و آب و هوایی و اکوسیستم جهانی است که در بخشهای مختلف کشور مشهود است. این عوامل بر طراحی، توسعه و کیفیت شکل و چشم انداز شهری یعنی محیط ساخته شده و ساخته نشده شهری تاثیر می گذارند. ترکیب شرایط جغرافیایی و اقلیمی، شرایط اجتماعی اقتصادی و قابلیت دسترسی منابع، مجموعه اکوسیستم شهری منحصربفردی را تشکیل می دهند که نیازمند مجموعه ویژه ای از مقررات ساخت و ساز و دستورالعمل های توسعه برای توسعه پایدار شهری در هر منطقه یا شهر می باشد. تجزیه و تحلیل سیستم برنامه ریزی شهری در هندوستان، شیوه طراحی عمومی اولیه توسعه برنامه ها و دستورالعمل های ساخت و ساز در کشور را مشخص می کند. این مقاله سعی در تجزیه و تحلیل مقررات ساخت و ساز هندوستان جهت پایداری محیط زیست با توجه به برنامه ها و آیین نامه های ساخت و ساز هندوستان دارد که قابل اعمال به شهر جیپور هستند و همچنین سعی در بررسی اقدامات مقرراتی مربوط به این مورد خاص دارد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مروری بر پاسخگویی محیطی مقررات ساخت و ساز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 14 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.