دانلود پروپوزال ارزیابی تاثیر دوره های آموزش کارآفرینی بر افزایش دانش تجاری و اشتیاق شغلی

عنوان فارسی :

ارزیابی تاثیر دوره های آموزش کارآفرینی بر افزایش دانش تجاری، انگیزه و اشتیاق شغلی (مطالعه موردی: دانشجویان دانشگاه پیام نور همدان)

عنوان انگلیسی :

Evaluating the effect of entrepreneurship training courses on increasing business knowledge, motivation and job interest (Case study: students of Payame Noor University of Hamadan)

رشته های مرتبط :

  مدیریت کارآفرینی؛ مدیریت کسب و کار؛ مدیریت اجرایی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

امروزه دیگر اهمیت دانش بر هیچ سازمان و شرکت موفقی، پوشیده نیست. دنیای شدیدا رقابتی امروز باعث شده تا سازمان ها به دنبال حداکثر بهره برداری از منابع اطلاعاتی باشند. امروزه، افراد ثروتمند، به افرادی تلقی می گردد که اطلاعات مفید بیشتری داشته و همچنین، روحیه کارآفرینی داشته باشند. در همین راستا، دانشگاه ها نیز به دنبال این هستند تا روحیه کارآفرینی را در دانشجویان خود افزایش دهند. دانشگاه ها سعی دارند تا با ارائه راهبردهای قوی و نیز برنامه ریزی های علمی بلند مدت، کارآفرینی را تا جای ممکن توسعه دهند.

اگر حتی نگاهی گذرا به فرآیندهای پیشرفت در کشورهای توسعه یافته داشته باشیم، متوجه می شویم که پیشرفت ها در سایه کارآفرینی هستند و اهمیت آن را به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت. با اینکه برخی پژوهشگران بر این باورند که کارآفرینی به واسطه پرورش به دست می آید نه آموزش؛ با این حال نمی توان منکر ابزارهای آموزشی در توسعه آن شد. با نیم نگاهی به گسترش گرایش های مختلف رشته کارآفرینی در بزرگ ترین دانشگاه های جهان، می توان متوجه شد که توسعه آن را می توان وابسته به آموزش دانست.

هدف از این پروپوزال نیز، تجزیه و تحلیل اهمیت این آموزش ها در افزایش دانش کسب و کار دانشجویان و همچنین انگیزه شغلی بوده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. با مطالعه این پروپوزال می توان آشنایی خوبی با این ساختارها پیدا کرد و همچنین، ایده های پژوهشی جدیدی را نیز از آن استخراج نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز تصویر مربوط به بخشی از آن قرار داده شده است:

دوره های آموزش کارآفرینی دانش کسب و کار در پیام نور همدان


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارزیابی تاثیر دوره های آموزش کارآفرینی بر افزایش دانش تجاری و اشتیاق شغلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دوازده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.