دانلود پروپوزال نقش چارچوب های آموزش کارآفرینی در توسعه سرمایه انسانی

عنوان فارسی

ارزیابی نقش چارچوب های آموزش کارآفرینی در توسعه سرمایه انسانی و عملکرد کارآفرینانه

عنوان انگلیسی

Evaluation of the role of entrepreneurship education frameworks in human capital development and entrepreneurial performance

رشته مرتبط

  مدیریت کارآفرینی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

آموزش کارآفرینی به عنوان ابزاری در راستای کاهش بیکاری و نیز تقلیل دیگر چالش های اجتماعی و اقتصادی که مانعی برای توسعه پایدار می باشند، به موضوع بسیار حائز اهمیتی در بیشتر کشورهای جهان تبدیل شده و پژوهشگران زیادی نیز به مطالعات جامع در این زمینه پرداخته اند. در همین راستا، نظریه های توسعه، پیوندهایی قوی بین سرمایه گذاری در بخش توسعه سرمایه انسانی (HCD)، مهارت ها، توسعه اقتصادی، رشد اجتماعی و افزایش بهره وری، و نوآوری های تکنولوژیکی ایجاد کرده اند. همچنین یک سری مطالعات وجود دارند که ارتباط مثبت بین آموزش و توسعه ملی را تایید می کنند، مخصوصا زمانی که شاخص های HCD به عنوان معیارهای عملکردی مورد استفاده قرار می گیرند. محققین بر این باورند که یکی از فاکتورهای مهم رشد ثروت در هر کشور، “سرمایه انسانی” است و هرچقدر که سرمایه انسانی یک کشور قوی باشد، ظرفیت تولید و رفاه ملی، بالاتر خواهد بود. در همین راستا برای شتاب بخشیدن به توسعه اقتصادی و اجتماعی، برنامه ریزان و کارآفرینان باید فرآیندهای توسعه ملی را تسهیل بخشند. استفاده از آموزش باید به عنوان ابزاری برای توسعه اقتصادی و اجتماعی، همیشه جزو خط مشی های اصلی باشد چرا که آموزش، مهم ترین ابزار تحول در هر جامعه می باشد.

یکی از حیاتی ترین عوامل تقویت کارآفرینی، انگیزش افراد برای تبدیل شدن به یک کارآفرین و نیز آموزش مهارت های صحیح به آنها برای تبدیل فرصت ها به موفقیت های بزرگ می باشد. در همین راستا، تشویق به کارآفرینی به موضوع پذیرفته شده ای در زمینه مدیریت اقتصادی و تصمیم گیری های دولتی تبدیل شده است. در نتیجه بسیاری از نهادهای آموزشی، برنامه های آموزش کارآفرینی را وارد برنامه ریزی های خود کرده اند. فرض اصلی که همه نهادهای آموزشی در این راستا دنبال می کنند این است که کارآفرینی، یک پدیده اکتسابی و آموختنی است نه یک موضوع ذاتی. می توان ادعا کرد که کارآفرینان به دنیا نمی آیند بلکه به واسطه تجربیاتی که به موازات رشد و آموزش به دست می آورند، خلق می شوند.

در همین راستا، این پروپوزال نیز به بررسی نقش آموزش های کارآفرینی در توسعه سرمایه انسانی پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. متغیرهای این پروپوزال در قالب یک مدل مفهومی جامع مورد بررسی قرار گرفته و ابزارهای جمع آوری و تحلیل داده ها از جامعه آماری نیز ارائه شده اند. ساختارهای کلی و استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده اند و در نتیجه مطالعه آن می تواند ابزار مناسبی برای یادگیری این ساختارها برای دانشجویان باشد. همچنین مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای محققین فعال در این زمینه گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از این محصول و نیز فایل مقاله بیس قرار گرفته است:


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش چارچوب های آموزش کارآفرینی در توسعه سرمایه انسانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi