دانلود پروپوزال ارزیابی نقش جهت گیری های کارآفرینی در توسعه شرکت ها

عنوان فارسی

ارزیابی نقش جهت گیری های کارآفرینی در توسعه شرکت ها (مطالعه موردی: شرکت های کوچک در گلپایگان)

عنوان انگلیسی

Assessing the Role of Entrepreneurial Orientations on Corporate Development (Case Study: Small Companies in Golpayegan)

رشته مرتبط :

  مدیریت کارآفرینی؛ مدیریت دولتی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

شرکت ها در حال تغییر توجه خود به سمت کارآفرینی هستند تا نوآوری مداوم، رشد سریع، خلق ارزش، مزیت رقابتی و همچنین بهبود بازده و بهره وری را ارتقاء دهند. کارآفرینی نه تنها توسعه تجاری، خلق شغل، رشد اقتصادی، سودآوری، نوآوری و تولید درآمد را تحریک می کند، بلکه همچنین یکی از محرک های اساسی رشد یک سازمان نیز محسوب می گردد. کارآفرینی، نوآوری را که اثر مثبتی بر رشد سازمان ها می گذارد، ترغیب و تشویق می کند. شرکت ها نیاز به ایده های نوین جهت موفق بودن دارند و کارآفرینی می تواند برای آنها این موارد را با بکار گیری منابع، حاصل کنند تا یک کسب و کار سودآور ایجاد کنند. فعالیت های کارآفرینی، نقش مهمی در دستیابی به اهداف شرکت ایفا می کنند. همچنین مشارکت بسزایی در رشد سازمان های مختلف دارد. علاوه بر آن، کارآفرینی نوآوری، دانش، رقابت و تنوع در بخش ها و سازمان های مختلف را افزایش می دهد. کارآفرینی در توسعه استراتژی های مناسب برای بهبود رشد شرکت ها مفید است. علاوه بر آن، جریان اصلی مقالات مرتبط بیان می کند که «کارآفرینی گرایی (EO) باعث رشد بیشتر شرکت های اجرا کننده آن می شود». پژوهشگران همچنین گزارش می دهند که متغیر EO اثر قابل توجهی بر رشد تجاری کارآفرینان دارد. عموماً، اکثر پژوهش ها بیان کرده اند که «متغیر EO ارتباط معناداری با رشد شرکت ها دارد» . بخاطر اهمیت آن، تعدادی ازکشورها سیاست هایی برای ارتقا و ترویج EO توسعه داده اند.

کارآفرینی در چند سال اخیر، جزو موضوعات داغی بوده که محققان و دانشگاهیان زیادی به آن پرداخته اند و در نتیجه مقالات داخلی و خارجی زیادی در این زمینه به چاپ رسیده است. در نگارش این پروپوزال نیز از معتبرترین مقالات مرتبط با موضوع استفاده شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و هدف آن نیز بررسی تاثیر جهت گیری های کارآفرینی در رشد و توسعه شرکت ها بوده و در همین راستا نیز یک مطالعه موردی انجام شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده و در نتیجه مطالعه آن می تواند کمک شایان توجهی به دانشجویان در راستای درک بیشتر این ساختارها باشد. همچنین امید می رود که این پژوهشی منجر به تحقیقات جدید و مشابهی در آینده گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

جهت گیری کارآفرینی و رشد شرکت


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی نقش جهت گیری های کارآفرینی در توسعه شرکت ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi