دانلود پروپوزال عوامل تعیین کننده در خلق فرصت های کارآفرینی برای شرکت های کوچک و متوسط

عنوان فارسی

مطالعه ای بر عوامل تعیین کننده در خلق فرصت های کارآفرینی برای شرکت های کوچک و متوسط (مطالعه موردی: شهر سیرجان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Determinant Factors in Creating Entrepreneurial Opportunities for Small and Medium-Sized Enterprises (SMEs) (Case Study: Sirjan City)

رشته مرتبط :

  مدیریت کارآفرینی؛ مدیریت دولتی گرایش تحول

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
106,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

کسب و کارها، یکی از شیوه هایی هستند که جامعه برای حفظ بدنه اقتصادی خود به آنها نیاز دارد. افزایش تعداد کسب و کارها باعث شده تا توجهات محققین و سیاست مداران بیشتری به این امر معطوف گردد. شرکت هایی که در حفظ مزایای رقابتی خود موفق بوده اند، یاد گرفته اند تا تغییرات جامعه را به خوبی مشاهده کرده و فرآیندهای مناسبی را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان اتخاذ نمایند. در این میان SMEها جزو کسب و کارهایی هستند که بسیار حائز اهمیت بوده اند.

شرکت های کوچک و متوسط (SMEها) تاثیر بسزایی در رشد اقتصادی کشورهای در حال توسعه دارند. بیشتر SMEها در قالب کسب و کارهای خانوادگی، کار خود را آغاز می کنند. بسیاری از کارآفرینان موفق نیز سابقه حضور در کسب و کارهای خانوادگی را دارند. بنابراین اطلاعات مربوط به نوع کسب و کار و پشتیبانی هایی که از وی صورت گرفته می تواند مولفه خوبی برای ساخت کسب و کارهای موفق آینده باشد. هدف این پروپوزال نیز شناسایی مشخصه ها، نگرش ها و جهت گیری های مرتبط با پیشرفت شرکت های کوچک و متوسط در شهرستان سیرجان بوده است.

کارآفرینی را می توان به عنوان موتور محرکه توسعه اقتصادی هر کشوری عنوان کرد. نقش شرکت های کوچک و متوسط در این میان چیزی نیست که بتوان نادیده گرفت و در همین راستا، کشورها اقدام به سیاست گذاری ها و برنامه ریزی های کلانی در راستای تشویق و توسعه این کسب و کارها می کنند.

هدف این پروپوزال نیز بررسی فاکتورهای موثر بر فرصت های کارآفرینی برای SMEها بوده و این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند فرصت مناسبی برای آشنایی با ساختارهای کلی پروپوزال نویسی برای دانشجویان بوده و همچنین، زمینه ساز ایده ها و موضوعات پژوهشی جدیدی نیز برای تحقیقات آتی علاقه مندان به این حوزه مطالعاتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

فرصتهای کارآفرینی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال عوامل تعیین کننده در خلق فرصت های کارآفرینی برای شرکت های کوچک و متوسط”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi