دانلود پروپوزال عوامل تعیین کننده در خلق فرصت های کارآفرینی برای شرکت های کوچک و متوسط

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر عوامل تعیین کننده در خلق فرصت های کارآفرینی برای شرکت های کوچک و متوسط (مطالعه موردی: شهر سیرجان)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Determinant Factors in Creating Entrepreneurial Opportunities for Small and Medium-Sized Enterprises (SMEs) (Case Study: Sirjan City)

رشته های مرتبط :

  مدیریت کارآفرینی؛ مدیریت دولتی گرایش تحول

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

کسب و کارها، یکی از شیوه هایی هستند که جامعه برای حفظ بدنه اقتصادی خود به آنها نیاز دارد. افزایش تعداد کسب و کارها باعث شده تا توجهات محققین و سیاست مداران بیشتری به این امر معطوف گردد. شرکت هایی که در حفظ مزایای رقابتی خود موفق بوده اند، یاد گرفته اند تا تغییرات جامعه را به خوبی مشاهده کرده و فرآیندهای مناسبی را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان اتخاذ نمایند. در این میان SMEها جزو کسب و کارهایی هستند که بسیار حائز اهمیت بوده اند.

شرکت های کوچک و متوسط (SMEها) تاثیر بسزایی در رشد اقتصادی کشورهای در حال توسعه دارند. بیشتر SMEها در قالب کسب و کارهای خانوادگی، کار خود را آغاز می کنند. بسیاری از کارآفرینان موفق نیز سابقه حضور در کسب و کارهای خانوادگی را دارند. بنابراین اطلاعات مربوط به نوع کسب و کار و پشتیبانی هایی که از وی صورت گرفته می تواند مولفه خوبی برای ساخت کسب و کارهای موفق آینده باشد. هدف این پروپوزال نیز شناسایی مشخصه ها، نگرش ها و جهت گیری های مرتبط با پیشرفت شرکت های کوچک و متوسط در شهرستان سیرجان بوده است.

کارآفرینی را می توان به عنوان موتور محرکه توسعه اقتصادی هر کشوری عنوان کرد. نقش شرکت های کوچک و متوسط در این میان چیزی نیست که بتوان نادیده گرفت و در همین راستا، کشورها اقدام به سیاست گذاری ها و برنامه ریزی های کلانی در راستای تشویق و توسعه این کسب و کارها می کنند.

هدف این پروپوزال نیز بررسی فاکتورهای موثر بر فرصت های کارآفرینی برای SMEها بوده و این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند فرصت مناسبی برای آشنایی با ساختارهای کلی پروپوزال نویسی برای دانشجویان بوده و همچنین، زمینه ساز ایده ها و موضوعات پژوهشی جدیدی نیز برای تحقیقات آتی علاقه مندان به این حوزه مطالعاتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

فرصتهای کارآفرینی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال عوامل تعیین کننده در خلق فرصت های کارآفرینی برای شرکت های کوچک و متوسط”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.