دانلود پروپوزال ارتباط چارچوب های توانمندسازی کارکنان و مدیریت مشارکتی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط چارچوب های توانمندسازی کارکنان و مدیریت مشارکتی (مطالعه موردی: دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship between Employees Empowerment Frameworks and Participatory Management (Case Study: Payam Noor University of South Khorasan)

رشته های مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

منابع انسانی، مهمترین و حیاتی ترین دارایی هر سازمان می باشند. کیفیت و قابلیت منابع انسانی، مهمترین عامل در بقا و ماندگاری سازمان است. به عقیده پژوهشگران، رشد اقتصادی مدیون توانمندسازی پرسنل کارآمد می باشد. سازمان قوی، محیطی است که در آن کارکنان در گروه های مختلف با هم کار می کنند تا فعالیت ها و وظایف خود را انجام دهند. توانمندسازی کارکنان، محوری ترین تلاش مدیریت برای نوآوری، تمرکز زدایی و حذف بوروکراسی در سازمان ها می باشد. توانمندسازی کارکنان، به مدیران کمک می کند تا به اهدافشان و بدون اتلاف منابع، دست یابند. توانمندسازی، باعث می شود که پرسنل سازمان، وظایف خود را بشناسند و اعتماد به نفس خود را برای کار در سازمان، افزایش دهند. بدون توانمندسازی، نه مدیران و نه سازمان ها نمی توانند در درازمدت موفق باشند

. امروزه، یکی از مسائلی که بر سازمان ها تاثیر گذاشته است، منابع انسانی و ناتوانی سازمان ها برای استفاده بهینه از پتانسیل پرسنل، بخصوص در سطح تخصصی و حرفه ای می باشد. این امر باعث کاهش بهره وری سازمانی و ناتوانی در رقابت ملی و بین المللی شده است. سازمان های مختلفی در سطح جهان از روش های مختلف حل مسئله منابع انسانی، استفاده می کنند. یکی از معمول ترین و مهمترین روش ها، سبک “مدیریت مشارکتی” است. به عقیده چندین گزارش و حقایق موجود، موفقیت اکثر شرکت های بزرگ، مدیون استفاده مناسب از این سبک مدیریتی است که باعث توسعه ظرفیت فردی کارکنان و ایجاد روحیه خودباوری، مسئولیت و تعهد می شود. اگر پیاده سازی مدیریت مشارکتی و سازمان های آن با موفقیت همراه باشند، مزیت ها و نتایج بسیاری به ارمغان می آورد، مانند بهبود روابط انسانی بین مدیریت و کارکنان، تقویت انگیزه در کارکنان، بهبود گردش کار در سازمان، خلاقیت و نوآوری، کاهش هزینه های تولید کالاها و ارائه خدمات، افزایش حس تعلق سازمانی در کارکنان و هماهنگی اهداف با اهداف سازمانی و در نهایت افزایش رضایت مشتری و سهم بازار بیشتر را می توان نام برد. سیستم های مدیریت مشارکتی، سیستم همکاری فکری و عملی همه اعضای یک سازمان با سطوح مختلف مدیریت سازمان، ارتباط دارند. به عقیده متخصصین، مدیریت مشارکتی بیش از هر سیستم مدیریتی دیگر می تواند در سازمان های مختلف، بخصوص در سیستم های آموزشی، مفید و موثر باشد. بخاطر مدیریت مشارکتی که ریشه در تعالیم و فرهنگ اسلامی دارد، اندیشمندان بسیاری در حیطه علوم مدیریت در ایران، مشارکت کارکنان در تصمیم گیری سازمانی، اعتماد به کارکنان، اختیار دادن به آنها، احترام به عزت انسانی در محیط کار و دانستن بهترین سبک مدیریت برای هدایت سیستم های مختلف، را خاطر نشان کرده اند. در ایران، مسئله مدیریت مشارکتی به مدت بیش از یک دهه مورد ملاحظه قرار گرفته است و در توسعه بیشتر آن، تلاش هایی صورت گرفته است. اما شواهد بیان می کنند که توسعه کمیتی و کیفیتی زیادی از این نظر، حاصل نشده است.

در همین راستا، هدف این پروپوزال بررسی ارتباط چارچوب های توانمندسازی کارکنان و مدیریت مشارکتی بوده و یک مطالعه موردی نیز انجام شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای اصلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این پروپوزال می توانید آشنایی بیشتری با این ساختارها یافته و ایده های پژوهشی جدیدی را نیز برای اهداف دانشگاهی خود استخراج نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

توانمندسازی کارکنان و مدیریت مشارکتی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارتباط چارچوب های توانمندسازی کارکنان و مدیریت مشارکتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.