دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط بین ساختارهای هوش هیجانی و مسائل رفتاری دانش آموزان راهنمایی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط بین ساختارهای هوش هیجانی و مسائل رفتاری دانش آموزان راهنمایی در خانه، مدرسه و در تعامل با دوستان

عنوان انگلیسی

A study on the relationship between emotional intelligence structures and behavioral problems of middle school students at home, at school, and in interaction with friends

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

هوش هیجانی موضوع مورد بحث بسیاری از تحقیقات و مقالات علمی در زمینه روانشناسی بوده و در این پروپوزال نیز مورد بحث قرار گرفته است. منابع داخلی و خارجی متعددی در این زمینه موجود می باشد و در این پروپوزال نیز به آنها اشاره شده و در نتیجه محقق می تواند با مبنا قرار دادن این پژوهش، موضوع مشابهی را انتخاب کرده و برای اهداف تحقیقاتی خود استفاده کند. این پروپوزال بر طبق استانداردهای نگارشی ارائه شده، شامل روش تحقیق، جامعه آماری، روش گردآوری داده ها و ابزارهای پژوهشی به کار رفته می باشد. همانطور که ذکر شد، موضوع عمده مورد بحث در این پژوهش، هوش هیجانی یا عاطفی است که در ادامه به بررسی مختصری از آن می پردازیم.

هوش هیجانی اشاره به توانایی شناسایی و مدیریت احساسات خود و دیگران دارد. اگرچه یک سری اختلاف نظرها میان روانشناسان در مورد مولفه های تشکیل دهنده هوش هیجانی واقعی وجود دارد، با این حال عمدتا اینگونه بیان می شود که هوش هیجانی شامل سه مهارت می باشد: آگاهی عاطفی، یا توانایی شناخت احساسات خود؛ قدرت مهار کردن این احساسات و استفاده از آنها در وظایفی چون تفکر و حل مساله؛ و توانایی مدیریت احساسات، که شامل که شامل تعدیل احساسات در مواقع ضروری و تشویق و آرام کردن دیگر افراد می باشد. تاکنون هیچ تست اعتبارسنجی یا مقیاسی برای هوش هیجانی وجود نداشته است. علیرغم یک سری انتقادات که به این مفهوم وارد شده، با این حال، هوش هیجانی (یا هوش عاطفی)، توجهات گسترده ای را از جانب محققین و یا حتی برخی صنایع به خود جلب کرده است. در سال های اخیر، برخی کارفرمایان، تست های هوش هیجانی را در فرآیندهای مصاحبه شغلی و جذب افراد جدید مورد استفاده قرار داده اند؛ با این فکر که افراد دارای هوش هیجانی بالاتر می توانند پتانسیل های بیشتری را برای همکاری و حتی مراحل بالاتر یعنی رهبری سازمان داشته باشند. مطالعات انجام شده نیز ارتباط مثبتی را بین هوش هیجانی و عملکرد شغلی و نیز بهره وری تحصیلی دانش آموزان نشان داده اند.

در ادامه، بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را می توانید مشاهده نمایید:

هوش هیجانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط بین ساختارهای هوش هیجانی و مسائل رفتاری دانش آموزان راهنمایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi