دانلود پروپوزال ارتباط هوش هیجانی با معیارهای کیفیت زندگی در دانشجویان

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط هوش هیجانی با معیارهای کیفیت زندگی در میان دانشجویان

عنوان انگلیسی :

A study of the relationship between emotional intelligence and quality of life measures among students

رشته های مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

خوشنودی مسئله مهمی در زندگی هر انسانی است، که تحت تاثیر متغیرهای بسیار مرتبط به هم قرار می گیرد. هدف مطالعه حاضر، بررسی رابطه کیفیت زندگی، هوش هیجانی و رضایت زندگی در دانشجویان می باشد.

کیفیت زندگی مفهومی است که تلاش های بسیاری در سه دهه گذشته برای تعریف و سنجش عینی آن صورت گرفته است. اما، علیرغم پژوهش های گسترده انجام شده در مورد کیفیت زندگی، هیچ تعریف یکتایی در مورد آن وجود ندارد. تعدادی از محققان کیفیت زندگی را با یک رویکرد عینی تعریف کرده اند و موارد شفاف مرتبط با استانداردهای زندگی، شامل سلامت جسمی، وضعیت شخصی (ثروت، شرایط زندگی، و غیره)، ارتباطات و عوامل شغلی یا دیگر عوامل اجتماعی و اقتصادی برابر با کیفیت زندگی، را مورد ملاحظه قرار می دهند. برعکس این رویکرد، یک رویکرد غیرعینی وجود دارد که کیفیت زندگی را با لذت یا رضایت فرد برابر می داند و بر عوامل شناختی در ارزیابی کیفیت زندگی تاکید می کند. علاوه بر این دو رویکرد عینی و غیرعینی، یک رویکرد جدید وجود دارد که، کل نگر نامیده می شود به نحوی که نظریه پردازان باور دارند که کیفیت زندگی، مانند خود زندگی، یک مفهوم پیچیده و چند بعدی است و در این مرور ادبی، هر دوی عوامل عینی و غیرعینی را مورد ملاحظه قرار می دهند. هوش هیجانی مفهوم دیگری است که مطالعات بسیاری در مورد آن انجام شده اند. پژوهش ها در سالهای اخیر تایید کرده اند که هوش هیجانی در پیش بینی تعدادی از پیامدهای زندگی واقعی مانند موفقیت شغلی و تحصیلی و کیفیت روابط بین فردی، بسیار مهم است. هوش هیجانی این پیامدهای زندگی واقعی را به صورت متفاوت با هوش عمومی و شخصیت، پیش بینی می کند.

این پروپوزال نیز با تاکید بر مطالب فوق، برای پایان نامه ای در همین موضوع، در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. چارچوب های پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، ابزارهای جمع آوری و تحلیل داده ها، پرسش های پژوهشی و جامعه آماری در این محصول رعایت شده اند. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید آشنایی بیشتری با این چارچوب ها یافته و علاوه بر آن، موضوعات و ایده های پژوهشی جدیدی را برای اهداف دانشگاهی خود بیابید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

هوش هیجانی و کیفیت زندگی


دیدگاهها

  1. سیما اولیایی

    خیلی خوب

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 13 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.