دانلود پروپوزال تاثیر چارچوب های هوش هیجانی در افزایش بهره وری سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های هوش هیجانی در افزایش بهره وری سازمانی (مطالعه موردی: شعب بانک تجارت استان اردبیل)

عنوان انگلیسی

A Study of the Effect of Emotional Intelligence Frameworks on Increasing Organizational Productivity (Case Study: Ardebil Tejarat Bank Branches)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت بازرگانی؛ مدیریت اجرایی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

افراد دارای هوش هیجانی، همیشه هیجانات خود را تنظیم می کنند و به صورت قطعی، هیجان های دیگران را به صورت مناسب درک و مدیریت می کند. در محیط کار، افراد سطح مدیریتی باید با کارکنان تعامل و سروکار داشته باشند تا کارها را انجام دهند و همچنین کار کنند. امروزه اکثر سازمان ها تاثیر و اهمیت هوش هیجانی بر عملکرد کارکنان را تشخیص داده اند.

توجه به هوش هیجانی، در دهه اخیر به میزان زیادی افزایش یافته است. اخیراً، تعداد روز افزونی از محققان بحث کرده اند که هوش هیجانی، یک متغیر اصلی است که بر عملکرد کارکنان تاثیر می گذارد. یافته های اخیر بیان می کنند که افراد دارای EI، عملکرد بهتری نسبت به همتایان خود دارد. برای حفظ یک فرهنگ مولد در اقلیم تجاری امروزی، سازمان باید بر هوش هیجانی کارکنان تمرکز کند. در این پروپوزال نیز، تلاش شده تا تاثیر EI بر عملکرد شغلی مورد بررسی قرار گیرد.

هیجان های افراد اثر شدیدی بر رفتارشان دارد. رشد و موفقیت سازمان ها به میزان زیادی به قدرت و عملکرد نیروی کار آنها وابسته است. در حالت عادی، هیجان های مثبت و همچنین منفی را کارکنان در محیط کار بروز می دهند و اینها تاثیر زیادی بر نتایج حاصل به ترتیب به صورت مثبت یا منفی، دارند. داشتن درک عمیق و کنترل بر هیجان های خود و درک هیجانات دیگران برای روابط کاری موفق و ایجاد محیط کار سازنده، بسیار حیاتی است. نتایج نشان داده اند که هوش هیجانی تاثیر مثبتی بر عملکرد شغلی دارد. هوش هیجانی به کارکنان کمک می کند تا بر اهداف خود به صورت همیشه تمرکز کنند، درحالی که هیجان های مدیریت نشده، تحریک خودبخودی در کارکنان بوجود می آورد که ممکن است تمرکز و تعهد آنها را به هم بزند. سازمان ها باید درک کنند و بپذیرند که هوش هیجانی یک عامل سهیم کلیدی برای عملکرد و استراتژی های موفق برای بکار گیری هوش هیجانی در کارکنان، برای ایجاد محیط کار موثر و کارآمد است.

این پروپوزال نیز برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، پرسش های پژوهشی و … در آن رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی گردیده و ابزار مناسبی نیز برای آشنایی چارچوب های پروپوزال نویسی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

هوش هیجانی و عملکرد سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال تاثیر چارچوب های هوش هیجانی در افزایش بهره وری سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi