دانلود پروپوزال تاثیر هوش هیجانی و خلاقیت بر عملکرد و تعهد کاری پرسنل

عنوان فارسی :

تاثیر هوش هیجانی، سبک های مدیریت تعارض و خلاقیت بر عملکرد و تعهد کاری پرسنل

عنوان انگلیسی :

The Effect of Emotional Intelligence, Conflict Management Style and Creativity on Performance and Employee Work Commitment

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

هوش هیجانی (EI) اشاره به نحوه کنترل احساسات خود و دیگران توسط رهبران تیم دارد. خلاقیت افراد را قادر می سازد تا تفکر عمیقی داشته باشند و احساسات خود را به موازات ایجاد دانش های جدید در سازمان، مدیریت نمایند. نگرشی مثبت به محیط کاری و آموزشی می تواند هوش هیجانی و خلاقیت کارکنان را افزایش دهد، زیرا آموزش می تواند نگرش، طرز فکر و رفتار کارکنان را تغییر داده و تفکر خلاقانه و منطقی در آنها را تضمین نماید. هوش هیجانی شامل صفات خودآگاهی، خود کنترلی / خود مدیریتی، آگاهی اجتماعی، و مهارت های اجتماعی می باشد. این پژوهش نیز به بررسی موضوعات انتزاعی مانند تعهد کارکنان به آموزش هایی پرداخته که که موجب افزایش مسئولیت پذیری کارکنان و نهایتا بهبود کیفیت و بهره وری کلی سازمان می گردد.

هوش هیجانی و خلاقیت، موضوعات مهمی در بین کارکنان یک سازمان می باشند، زیرا آنها باید تفکری خلاقانه داشته و احساسات و عواطف خود را برای حل مسائل سازمانی، متعادل نمایند. امروزه در برخی سازمان ها، تعهد و عملکرد شغلی کارکنان رو به کاهش گذاشته و یکی از دلایل آن کمبود خلاقیت در میان آنها می باشد. امروزه کاهش روحیه کاری و بهره وری کارکنان، گریبان گیر بسیاری از سازمان ها می باشد که مطمئنا موجب کاهش کیفیت محصولات و ارائه خدمات و متعاقبا افزایش هزینه های سازمان ها می گردد.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و چارچوب های تایید شده یک پروپوزال در آن رعایت شده اند. مطالعه آن می تواند الهام بخش موضوعات جدیدی برای محققین علاقه مند به این حوزه مطالعاتی باشد. همچنین همانگونه که ذکر شد، دانشجویان گرامی نیز می توانند با مطالعه آن، آشنایی بیشتری با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی یافته و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نمایند.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد را مشاهده نمایید:

هوش هیجانی و تعارض و خلاقیت


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال تاثیر هوش هیجانی و خلاقیت بر عملکرد و تعهد کاری پرسنل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.