دانلود پروپوزال ارتباط بین چارچوب های هوش هیجانی با تعهد سازمانی و رضایت شغلی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط بین چارچوب های هوش هیجانی با تعهد سازمانی و رضایت شغلی (مطالعه موردی: کارکنان استانداری اصفهان)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship between Emotional Intelligence Frameworks with Organizational Commitment and Job Satisfaction (Case Study: Isfahan Governor Staff)

رشته های مرتبط :

  مدیریت دولتی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

تعهد سازمانی، همانگونه که در دو دهه پژوهش نشان داده شده، یک پیش بینی کننده مهم برای حصول تعدادی متغیر برآمدی و پیامدی مثبت و منفی در نظر گرفته می شود. محققین بر این باورند که کارکنان دارای تعهد هیجانی قوی به سازمان، عملکرد بهتری دارند. این موضوع ارتباط مثبتی با انگیزش کارکنان، عملکرد شغلی و رضایت شغلی و ارتباط منفی با غیبت و ترک کار (شرکت) و همچنین استرس، دارد. کارکنان غیرمتعهد نه تنها کمترین سطح پذیرش ارزش های سازمانی را دارند، بلکه همچنین احساس بیگانگی از سازمان می کنند. محققین، هوش هیجانی را به صورت «توانایی نظارت بر احساسات خود و دیگران، ایجاد تمایز بین آنها و استفاده از این اطلاعات برای هدایت تفکر و اعمال دیگران» تعریف می کنند. منابع انسانی که توانایی برقراری موثر ارتباطات با همدیگر را دارند، می توانند موفقیت و اثربخشی سازمان را هدایت کنند. بنابراین، افراد استخدام شده در سازمان ها باید از هیجان ها در خود آگاه باشند و آنها را درک کنند و همچنین بدانند که چه کسی هستند، به چه چیزی اعتقاد دارند، چه می گویند، به چه چیزی فکر می کنند، چگونه تصمیم گیری می کنند و چگونه عصبانی نشوند، چگونه هیجان های خود را در شرایط مختلف کنترل کنند و چگونه با دیگران عمل و رفتار کنند. در چنین وضعیتی، قادر به تشخیص و کنترل هیجان ها در دیگران می باشند.

محیط کار، محیطی است برای بهبود و اصلاح صفات مرتبط با شایستگی های هوش هیجانی مانند ادراک و کنترل هیجان ها. همانگونه که پژوهشگران خاطر نشان کرده اند، تعدادی از شایستگی های اجتماعی در محیط کار مهم می باشند که شامل کنترل خود در مواجهه با مسائل، خود مدیریتی، اثربخشی بین فردی، مهارت های بحث در مواجهه با عقاید متفاوت و اختلاف نظر، می باشند. این امر، عملکرد سازمان ها را بهبود می بخشد و نقش مهمی در بهره وری و اثربخشی سازمان ها دارد؛ بنابراین، کارکنان دارای نبوغ هیجانی زیاد، سرمایه های ارزشمندی محسوب می شوند.

این پروپوزال نیز با مبنا قرار دادن این مباحث، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی شده و نیز ابزار مناسبی نیز برای آشنایی دانشجویان با ساختارهای پروپوزال نویسی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

هوش هیجانی و تعهد سازمانی و رضایت شغلی


نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط بین چارچوب های هوش هیجانی با تعهد سازمانی و رضایت شغلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.