دانلود پروپوزال تاثیر هوش هیجانی و رضایت شغلی روی رفتار شهروندی سازمان

عنوان فارسی

تاثیر هوش هیجانی و رضایت شغلی روی رفتار شهروندی سازمان (مطالعه موردی: کارمندان امور مالی دانشگاه علوم پزشکی شیراز)

عنوان انگلیسی

The Effect of Emotional Intelligence and Job Satisfaction on Organizational Citizenship Behavior (Case Study: Finance staff of Shiraz University of Medical Sciences)

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

شواهدی زیادی موجود هستند که نشان می دهند، افرادی که هوش هیجانی بالاتری دارند، با احتمال بیشتری به نتایج عملکردی بالاتر می رسند. محققین رابطه بین هوش هیجانی (EI) و مشخصات خروجی کاری شامل عملکرد وظیفه و رفتار شهروندی سازمانی را بررسی کرده و رابطه مثبتی بین هوش هیجانی و نتایج شغلی کارکنان یافتند. مطالعات نشان داده اند که ادراک کارکنان بخش خدمات، ارتباط مثبتی با رفتارهای شهروندی سازمانی دارد. علاوه بر این، آنها نشان داده اند که این رفتارها می توانند منجر به ارائه خدمات موثرتری بر اساس استانداردهای سازمانی شده و نتیجتا، درک مشتری از کیفیت خدمات را افزایش دهند.

هوش هیجانی (EI) به عنوان ابزاری موثر و کارآمد در یک سازمان شناخته شده است زیرا به ایجاد روابط اجتماعی و احترام متقابل بین افراد کمک می کند. بر اساس آن، کارکنان تمایل می یابند تا چیزی فراتر از وظایف خود را برای سازمان انجام دهند تا دلبستگی خود را بیان کنند. این دلبستگی غالبا به واسطه مفهومی رفتار شهروندی سازمانی (OCB) بیان می گردد، OCB مجموعه ای از اقدامات داوطلبانه است که کارکنان برای سازمان خود انجام می دهند.

مفاهیم ارائه شده در این پروپوزال، جزو موضوعات مطرح مطالعاتی بین پژوهشگران بوده و مقالات متعددی در این زمینه منتشر شده اند. این پروپوزال نیز به این موضوع مهم پرداخته است. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و تمامی ساختارهای پروپوزال نویسی از جمله ارزیابی متغیرها بر پایه یک مدل مفهومی، جامعه آماری، روش های گردآوری و تحلیل داده و موضوعات نوآورانه در آن رعایت شده است. شما دانشجوی گرامی نیز می توانید با مطالعه این محصول، علاوه بر آشنایی با چارچوب های پروپوزال، آشنایی بیشتری نیز با مفاهیم آن پیدا کرده و ایده های جدیدی را از آن استخراج کنید و برای نگارش پروپوزال دانشگاهی خود و یا ارائه کلاسی درس روش تحقیق استفاده نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

هوش هیجانی و رضایت شغلی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال تاثیر هوش هیجانی و رضایت شغلی روی رفتار شهروندی سازمان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 9 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi