دانلود پروپوزال ارتباط میان هوش عاطفی و هوش اخلاقی با چارچوب های کیفیت زندگی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط میان هوش عاطفی و هوش اخلاقی با چارچوب های کیفیت زندگی: بررسی نقش میانجی شاخصه همدلی

عنوان انگلیسی

A study on the relationship between emotional intelligence and ethical intelligence with quality of life frameworks: the mediator role of empathy index

رشته مرتبط :

  روانشناسی تربیتی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

هوش عاطفی به معنای توانایی درک هیجان ها، ارزیابی و تولید هیجان ها برای کمک به تفکر، درک هیجان ها و دانش هیجانی و تنظیم تفکری هیجان ها برای ارتقای رشد هیجانی و فکری می باشد. هوش هیجانی (EI) در مورد استفاده هوشمندانه از هیجان ها می باشد. این نیاز به آگاه بودن از احساساتمان و احساسات دیگران برای مدیریت موثر رفتار و روابطتمان، دارد. EI زمینه ای از توانایی شناختی است که شامل صفات و مهارت های اجتماعی است که رفتار بین فردی را تسهیل می کند. این توانایی برای حس، درک و کاربرد موثر توان و تقویت هیجان به عنوان منبع انرژی انسانی، اطلاعات، ارتباطات و تاثیر می باشد. سازمان بهداشت جهانی، کیفیت زندگی را به این صورت تعریف می کند: درک فرد از موقعیت خود در زندگی در زمینه نظام های فرهنگی و ارزشی و در ارتباط با اهدافشان، انتظارات، استانداردها و نگرانی ها». کیفیت زندگی، یک مفهوم گسترده است که از همه جنبه های زندگی استفاده می کند و در انواع رشته ها، مانند، جغرافیا، فلسفه، علوم پزشکی، علوم اجتماعی، ارتقای سلامت و تبلیغات، استفاده شده است. محققین مدلی را ارائه کرده اند که در آن کیفیت زندگی به روش متفاوتی به چهار جنبه زندگی: جهانی، برونی، بین فردی و فردی تقسیم شده است که آخرین مورد آن بوسیله بعد جسمی، ذهنی و معنوی بیان می شود. موضوع اصلی که کیفیت زندگی را تعیین می کند توانایی ما از لذت همه چیزی است که زندگی ارائه می دهد. برای نمونه، توانایی راه رفتن، صحبت کردن، دیدن و احساس همه مشارکت ها برای کیفیت کلی زندگی. زندگی با کیفیت، یک زندگی پر از معنا و هدف است. همچنین یک زندگی دارای کیفیت زیاد، زندگی آزاد و مبرا از خودکامگی می باشد.

مفهوم کیفیت زندگی جزو مفاهیمی بوده که طی چند سال گذشته، نظر بسیاری از محققین و پژوهشگران به خصوص در زمینه علوم روانشناسی را به خود جلب کرده و متعاقبا مقالات علمی زیادی در ژورنال های داخلی و خارجی معتبر در این زمینه به چاپ رسیده است. در این پروپوزال نیز که برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده، به مرتبط ترین این مقالات ارجاع داده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، روش تحقیق، پرسش های پژوهشی و جامعه آماری نیز در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی برای آشنایی دانشجویان با این چارچوب ها شده و ایده های پژوهشی جدیدی را نیز برای انتخاب موضوع مناسب، در ذهن آنها تداعی نماید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

هوش عاطفی و هوش اخلاقی و کیفیت زندگی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط میان هوش عاطفی و هوش اخلاقی با چارچوب های کیفیت زندگی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هشت =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi