دانلود پروپوزال امکان رجوع به شواهد الکترونیکی در حقوق موضوعه ایران

عنوان فارسی

ارزیابی امکان رجوع به شواهد الکترونیکی در حقوق موضوعه ایران

عنوان انگلیسی

Assess the Possibility of Referring to Electronic Evidence in Iranian Positive Law

رشته مرتبط

  حقوق خصوصی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته حقوق آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این پروپوزال می تواند نقطه شروع خوبی برای آشنایی با این ساختارها بوده و موضوعات پژوهشی جدیدی را نیز در اختیار دانشجویان این رشته قرار دهد. هدف این پروپوزال بررسی امکان استناد به ادله ها و شواهد الکترونیکی در قانون موضوعه ایران می باشد.

در ادامه به بررسی مفهوم ادله و نیز حقوق موضوعه می پردازیم.

حقوق ادله، که به قوانین ادله نیز معروف است، در برگیرنده قوانین و اصول قانونی حاکم بر اثبات حقایق در یک تشریفات قانونی می باشد. این قوانین تعیین می کنند که چه ادله و شواهدی باید توسط بررسی کننده حقایق در رسیدن به تصمیم، مورد ملاحظه قرار گیرند یا نگیرند. بررسی کننده حقیقت، یک قاضی در دادگاه ها یا هیئت ژوری در هر کدام از مواردی که شامل یک ژوری است، می باشد. حقوق ادله، همچنین به کمیت، کیفیت، و نوع ادله لازم برای پیروی در شکایت، مرتبط است. قوانین براساس اینکه آیا محل دادرسی یک دادگاه جنایی، دادگاه مدنی یا دادگاه خانواده است و همچنین براساس کشور یا ایالت، متغیر است.

حقوق موضوعه، قوانین مصنوعی هستند که از یک اقدام اطاعت می کنند یا آنرا مشخص می کنند. همچنین توصیف کننده برقراری حقوق خاص برای یک فرد یا گروه است. از نظر ریشه شناسی این نام از فعل فرض کردن (posit) می آید. مفهوم حقوق موضوعه با «حقوق طبیعی» که در برگیرنده حقوق ذاتی است، متفاوت است و نه براساس اعمال قانون گذاری است بلکه براساس «خدا، طبیعت یا استدلال» است. حقوق موضوعه، همچنین به عنوان حقوقی توصیف می شود که در یک زمان خاص (حال یا گذشته) و در یک مکان معین، شامل قوانین موضوعه، و سابقه قضایی کاربرد دارد، مادامی که الزام آور باشد. به بیان دقیقتر، حقوق موضوعه، را می توان به صورت «حقوقی که عملاً و مشخصاً توسط مقامات مناسب برای حکومت یک جامعه قضایی سازمان یافته، اجرا شده یا اتخاذ شده» تعریف نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن قرار داده شده است:

ادله و حقوق موضوعه


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال امکان رجوع به شواهد الکترونیکی در حقوق موضوعه ایران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi