دانلود ترجمه مقاله قیمت برق و تراکم انرژی در اروپا

عنوان فارسی :

قیمت برق و تراکم انرژی در اروپا

عنوان انگلیسی :

Electricity prices and energy intensity in Europe

کلمات کلیدی :

  قیمت برق؛ تراکم انرژی؛ آنالیز پانل؛ اروپا

درسهای مرتبط : بازار برق (تجدید ساختار در صنعت برق)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 32
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. رویه قیمت برق و تراکم انرژی در اروپا 3. روش تحقیق 4. نتایج و بحث و بررسی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The purpose of this article is to analyse the impact of residential electricity prices on energy intensity in Europe. The research is primarily based on a panel analysis for the European Union (EU-28) member states plus Norway over the period 1990e2015, to which a fixed-effect estimator was applied. The results suggest that the residential electricity price has one-third on energy intensity, taking into account the control variables. This implies that the level and structure of electricity prices should be considered as a potential energy policy tool for improving energy efficiency by reducing energy intensity. The results also suggest that energy intensity in Europe was favourably affected by the restructuring of industrial companies in transitional economies, the implementation of national programmes for improvement of energy efficiency, and the introduction of EU Emissions Trading Scheme.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – هدف این مقاله، آنالیز تأثیر قیمت های برق مسکونی روی تراکم انرژی در اروپا می باشد. این تحقیق عمدتاً بر مبنای آنالیز پانل برای کشورهای عضو اتحادیه اروپا (EU-28) و نروژ در طول سال های 1990 تا 2015 می باشد و در آن یک برآورد کننده تأثیرات ثابت به کار گرفته شده است. نتایج نشان می دهند که قیمت برق بخش مسکونی، با توجه به متغیرهای کنترلی، یک سوم از تراکم انرژی را به خود اختصاص داده است. این بدان معنا است که سطح و ساختار قیمت های برق باید به عنوان یک ابزار سیاست گذاری انرژی بالقوه برای بهبود بهره وری انرژی با کاهش تراکم انرژی در نظر گرفته شود. نتایج همچنین نشان می دهند که تراکم انرژی در اروپا به طور مطلوبی تحت تأثیر تجدید ساختار شرکت های صنعتی اقتصادهای انتقالی، اجرای برنامه های ملی برای بهبود بهره وری انرژی، و معرفی طرح تبادلی در اتحادیه اروپا قرار می گیرد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله قیمت برق و تراکم انرژی در اروپا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 19 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.