دانلود ترجمه مقاله گفتار خود محور در آثار ویگوتسکی و پیاژه : مفاهیم آموزشی و بازنمایی توسط معلمان

عنوان فارسی :

گفتار خود محور در آثار ویگوتسکی و پیاژه : مفاهیم آموزشی و بازنمایی توسط معلمان

عنوان انگلیسی :

Egocentric Speech in the Works of Vygotsky and Piaget: Educational Implications and Representations by Teachers

کلمات کلیدی :

  گفتار خودمحور؛مفاهیم آموزشی؛بازنمایی توسط معلمان؛روانشناسی ژنتیک؛روانشناسی فرهنگی-تاریخی

درسهای مرتبط : روانشناسی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : ۱۱ نشریه : International Journal of Humanities and Social Science
سال انتشار : ۲۰۱۴ تعداد رفرنس مقاله : ۲۸
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
20,000 تومان
فهرست مطالب

۱.مقدمه ۲.مواد و روش ها ۳.بحث و نتیجه گیری ۴.نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper presents an applied qualitative and quantitative study and seeks to understand egocentric speech according to Vygotsky and Piaget and, through a literature review, the educational implications of Vygotsky and Piaget’s ideas. Additionally, the representations of these ideas by fifteen teachers of basic education are investigated. It is important to understand egocentric speech in Vygotsky and Piaget. Despite the differences in how they conceive its nature, functions and implications, for both, egocentric speech is intrinsically linked to and facilitates our understanding of child development. Regarding the representation of teachers who criticized children who used egocentric language, when teachers established any negative consequences of such language, they attributed it to the affective and moral aspects as well as to cognition. However, their approach was more practically oriented than those found in the psychological theories addressed. Therefore, this study aids in understanding the limits and scope of teacher-training courses.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

این مقاله یک مطالعه و جستجوی کمی وکیفی کاربردی به منظور درک گفتار خودمحور مطابق با ویگوتسکی و پیاژه ، و از طریق بررسی ادبیات، مفاهیم آموزشی حاصل از ایده های ویگوتسکی و پیاژه را ارائه میدهد. علاوه بر این، بازنمایی از این ایده ها توسط پانزده معلم آموزش ابتدایی بررسی شده است. درک گفتار خودمحور در ویگوتسکی و پیاژه مهم میباشد. با وجود تفاوت در چگونگی تصور آنها از ماهیت، عملکرد و مفاهیم، برای هر دو، گفتار خود محور به طور ذاتی به آن مرتبط بوده و درک ما از پیشرفت کودک را تسهیل مینماید. باتوجه به بازنمایی معلمانی که کودکانی را که از زبان خودمحور استفاده میکردند آنها را محدود میکردند، زمانی که معلمان عواقب منفی از این زبان را ایجاد کردند، آنها آن را به جنبه اخلاقی و عاطفی و همچنین به شناخت نسبت دادند. با این حال، رویکرد آنها عملا بیشتر از کسانی بود که در نظریه های روان شناختی مورد خطاب واقع شده بودند. لذا این مطالعه برای کمک به درک محدودیت ها و دامنه دوره تربیت معلم میباشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب
قیمت : 20,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله گفتار خود محور در آثار ویگوتسکی و پیاژه : مفاهیم آموزشی و بازنمایی توسط معلمان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.