دانلود ترجمه مقاله کنترل دسترسی مجوز کارآمد برای اینترنت اشیاء صنعتی

عنوان فارسی :

کنترل دسترسی مجوز کارآمد برای اینترنت اشیاء صنعتی

عنوان انگلیسی :

Efficient certificateless access control for industrial Internet of Things

کلمات کلیدی :

  شبکه حسگر بی سیم صنعتی؛ اینترنت اشیا؛ امنیت؛ قابلیت امضا؛ رمز نگاری دارای مجوز

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 20 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 40
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مراحل اولیه 3. طرح امضای دارای مجوز 4. طرح کنترل دسترسی دارای مجوز 5. آنالیز طرح کنترل دسترسی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Industrial wireless sensor networks (IWSNs) play an important role in monitoring the industrial equipment and creating a highly reliable industrial system. To query of the network to gain useful information from anywhere and anytime, we need to integrate the IWSNs into the Internet as part of the industrial Internet of Things (IoT). In this case, it is crucial to design an access control scheme that can authorize, authenticate and revoke a user to access the IWSNs. In this paper, we first give a certificateless signcryption scheme and then design an access control scheme for the IWSNs in the context of the industrial IoT using the certificateless signcryption. Compared with existing two access control schemes using traditional signcryption, our scheme achieves public verifiability, ciphertext authenticity and insider security. In addition, the computational cost of the sensor node in our scheme is reduced by about 62% and 77%, respectively and the energy consumption of the sensor node in our scheme is reduced by about 64% and 75%, respectively.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – شبکه های حسگر بی سیم صنعتی (IWSNs) نقش مهمی در نظارت بر تجهیزات صنعتی و ایجاد یک سیستم صنعتی با قابلیت اطمینان بالا بازی می کنند. به منظور بررسی شبکه برای به دست آوردن اطلاعات مفید از هر کجا و در هر زمانی، ما باید IWSNها را در اینترنت و در قالب بخشی از اینترنت اشیای صنعتی ادغام کنیم. در این حالت، طراحی یک طرح کنترل دسترسی که بتواند یک کاربر را برای دسترسی به IWSNها تصدیق و یا لغو دسترسی کند بسیار مهم و ضروری می باشد. در این مقاله، ما در ابتدا یک طرح رمز نگاری دارای مجوز را ارائه داده و سپس یک طرح کنترل دسترسی را برای IWSNها در زمینه IoT صنعتی و با استفاده از رمز نگاری دارای مجوز ارائه داده ایم. در مقایسه با دو طرح کنترل دسترسی موجود و با استفاده از رمز نگاری متداول، طرح ما اثبات پذیری کلی تر، اصالت رمز و امنیت بهتری دارد. علاوه بر این، هزینه محاسبات گره حسگر در طرح ما به ترتیب تا حدود 60% و 77% کاهش یافته و مصرف انرژی گره حسگر به ترتیب تا حدود 64% و 75% کاهش می یابد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله کنترل دسترسی مجوز کارآمد برای اینترنت اشیاء صنعتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 4 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.