دانلود پروپوزال عوامل تاثیرگذار بر میزان کارایی آموزش پرسنل بخش بهداشت و درمان

عنوان فارسی

ارزیابی عوامل تاثیرگذار بر میزان کارایی آموزش پرسنل بخش بهداشت و درمان در شهرستان کنگان

عنوان انگلیسی

Evaluating the factors affecting the efficiency of health personnel training in Kangan city

رشته مرتبط :

  مدیریت آموزشی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

در دوره ای از تاریخ زندگی می کنیم که دانش و اطلاعات، نقش به سزایی در زندگی تک تک افراد جامعه دارد و در این بین، سازمان ها بیشترین تاثیر را از آن می گیرند. در این راستا، یک مقوله بسیار مهم در سازمان ها مطرح می شود و آن هم، آموزش نیروی انسانی است که باید در سرلوحه برنامه ریزی های مدیران باشد. همانگونه که شاهد هستیم، دانش بشری هر روزه در حال افزایش هست؛ موضوعی که مطرح هست این است که چگونه می توان منابع انسانی یک سازمان را همراستا با این تغییرات هنگفت قرار داد. مطمئنا اگر توجه کمی به بحث آموزش مبذول گردد، بقای سازمان به خطر خواهد افتاد. سازمان هایی که در گشورهای توسعه یافته فعالیت دارند، معمولا هر ساله به بحث آموزش کارکنان توجه می کنند که این موضوع نه تنها باعث افزایش قابلیت تطبیق پرسنل با محیط جدید می شود، بلکه میزان بهره وری و همچنین سهم آنها در اشتراک دانش در سازمان را تا حد زیادی افزایش می دهد.

امروزه سازمان ها به این نتیجه رسیده اند که هزینه های صرف شده برای آمورش منابع انسانی، بیهوده نیست و به زودی نتیجه آن را در افزایش بهره وری سازمانی مشاهده خواهند کرد. همانطور که ذکر شد با توجه به اهمیت این موضوع، پژوهش های زیادی نیز در این حوزه انجام شده و نتیجه این تحقیقات نشان داده که آموزش، تاثیرات مستقیم و معناداری بر رضایت شغلی، رفتار سازمانی و تعهد شغلی کارکنان دارد.

این پروپوزال با تاکید بر موارد فوق الذکر، به بررسی فاکتورهای تعیین کننده در زمینه بازده این آموزش ها در میان کارکنان بخش بهداشت و درمان پرداخته و یک مطالعه موردی نیز انجام شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آینده باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن قرار داده شده است:

اثربخشی آموزش در کارکنان بهداشت کنگان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال عوامل تاثیرگذار بر میزان کارایی آموزش پرسنل بخش بهداشت و درمان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi