دانلود پروپوزال مطالعه ای بر بازده آموزش های کارآفرینی در بین دانشجویان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر بازده آموزش های کارآفرینی در بین دانشجویان دانشکده کشاورزی در دانشگاه فردوسی مشهد

عنوان انگلیسی

A Study on the Effectiveness of Entrepreneurship Education among Students of Faculty of Agriculture at Ferdowsi University of Mashhad

رشته مرتبط

  مدیریت کارآفرینی؛ مدیریت آموزشی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

برنامه های آموزش کارآفرینی، رضایت شغلی زیادی را بوجود می آورند و وضعیت زندگی را بهبود می دهند. سطوح بالاتر موفقیت در آموزش کارآفرینی باعث درآمد بیشتر و کاهش سطح بیکاری می گردد. در طی همین چند سال اخیر، بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان به دنبال فرآیند تقویت برنامه های آموزش کارآفرینی خود جهت خلق کارآفرینان جوان بیشتر در آینده می باشند. این نوع برنامه آموزشی، همیشه مورد مرور و بازبینی قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که ساختار برنامه متناسب با چالش های جهان بیرونی هستند. هدف این پروپوزال نیز، ارزیابی اثربخشی برنامه های آموزش کارآفرینی بر دانشجویان کشاورزی می باشد.

جوان، یک دارایی ارزشمند است که می تواند در توسعه اقتصادی مشارکت کند. در این دوره از زمان، اکثر جوانان در حال حاضر در فرآیند اتمام درس و دانشگاه خود و آماده سازی خود برای ورود به بازار کار می باشند. همانگونه که می دانیم، اکثر فرصت های شغلی در بخش های دولتی و خصوصی نیازمند به متقاضیانی که سطح مناسب آموزش دارند، هستند، تا یکی از ضوابط براورده شود. در واقع، سطح آموزش این نسل، نوع شغلی را که مناسب تقاضا هستند را تعیین خواهند کرد. به عقیده محققین، بسیاری از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به تازگی درسهای مرتبط با کارآفرینی یا رشته کارآفرینی را ارائه می دهند. از سوی دیگر، دولت ها نیز، سیاست هایی را در جهت بهبود برنامه های آموزش کارآفرینی در موسسات آموزش عالی، بکار بسته اند. متخصصین بر این باورند که معرفی ابتکار عملی «توسعه کارآفرینی» برای دانشگاه ها، فارغ التحصیلانی با زمینه ذهنی کارآفرینی خلق خواهد کرد. این سیاست لازم است که علتش افزایش توجه بسیاری به کشورها برای تقویت فرهنگ کارآفرینی از طریق آموزش دانشگاهی است، زیرا ثابت کرده است که فعالیت های کارآفرینی از طریق آموزش کارآفرینی، قابل گسترش هستند.

این پروپوزال نیز با تاکید بر موارد فوق الذکر، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار معتبری در راستای یادگیری این ساختارها بوده و زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای دانشجویان و محققین علاقه مند گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن قرار داده شده است:

اثربخشی آموزش کارآفرینی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر بازده آموزش های کارآفرینی در بین دانشجویان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 3 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi