دانلود پروپوزال تاثیر خط مشی های آموزشی بر جلوگیری از بزهکاری

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر خط مشی های آموزشی بر جلوگیری از بزهکاری

عنوان انگلیسی

A Study on the Impact of Educational Policies on Delinquency Prevention

رشته مرتبط

  حقوق جزا و جرم شناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در طی سالیان اخیر، شاهد آن بودیم که آسیب های اجتماعی، شدیدا افزایش یافته اند و به سرعت در حال افزایش هستند. این موضوع باعث شده که بیش از پیش شاهد موضوعاتی چون افت تحصیلی، ترک تحصیل و افزایش بزهکاری باشیم. این آسیب ها می توانند ریشه در مسائل مختلفی داشته باشند که از جمله آنها می توان به فقدان آموزش اشاره کرد. بزهکاری نیز از جمله آسیب هایی است که باید به آن، به چشم یک بیماری نگاه کرد که بایستی درمان شود. راهی که برای درمان یک بیماری وجود دارد، چیست؟ اینکه ابتدا باید آن بیماری را کاملا شناخت و در مورد آن تحقیق کرد. سپس عوامل بیماری زایی را شناسایی کرده و آن را درمان کرد. نهایتا نیز راه های پیشگیری از آن را شناسایی کرده و آموزش داد. بیماری ها گاها به نوعی هستند که روی سنین خاصی تاثیر می گذارند. بزهکاری نیز نوعی بیماری است که سنین جوان و نوجوان به عنوان یک قشر آسیب پذیر را بیشتر تحت تاثیر قرار می دهد. در این راستا، مسئولین باید علل این مسائل را یافته، با آنها آشنا شده و در جهت پیشگیری از آنها برآیند. اینجاست که مطالعات و مقالات مرتبط با این موضوعات پررنگ تر می شوند و اهمیت می یابند. چرا که جلوگیری و پیشگیری از این رویدادها می تواند جلوی خسارات مادی و معنوی آینده خانواده و کشور را بگیرد.

با در نظر گرفتن اینکه آینده هر کشور در گروی نیروی جوان و فعال امروز آن است، بایستی تمامی امکانات جامعه جهت پیشگیری و مبارزه با ریشه های بزهکاری، بسیج گردند. موضوعی که امروزه در تحقیقات بسیاری به آن پرداخته شده این است که مجازات باید مرحله نهایی باشد و قبل از آن نیز بایستی به علل و عوامل به وجود آورنده جرم پرداخته شود. اصل پیشگیری بهتر از درمان را عمدتا در زمینه پزشکی شنیده ایم، ولی باید توجه داشت که این موضوع را می توان به همه سلسله مراتب های اجتماعی تعمیم داد.

هدف این پروپوزال نیز بررسی عوامل اجتماعی مرتبط با بزهکاری و نیز راه های پیشگیری از آن به واسطه آموزش در مدارس و خانواده ها می باشد. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته حقوق آماده شده و ساختارهای استاندارد یک پروپوزال نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان رشته حقوق در راستای آشنایی با این ساختارها بوده و نیز ایده های پژوهشی جدید را برای اهداف دانشگاهی آتی، در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

پیشگیری از بزهکاری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال تاثیر خط مشی های آموزشی بر جلوگیری از بزهکاری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + چهارده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi