دانلود پروپوزال وجود حباب اقتصادی در بورس تهران در دوره سال های 1380 تا 1390

عنوان فارسی

مطالعه ای بر وجود حباب اقتصادی در بورس تهران در دوره سال های 1380 تا 1390

عنوان انگلیسی

A study on the existence of economic bubbles in Tehran Stock Exchange during the period from 1380 to 1390

رشته مرتبط

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

حباب یک چرخه اقتصادی است که مشخصه آن افزایش سریع قیمت دارایی و پس از آن، رکود است. حباب بوسیله افزایش ناگهانی قیمت های دارایی بدون ضمانت اصول دارایی بوجود می آید و بوسیله رفتار افراط آمیز بازار هدایت می شود. هنگامی که هیچ سرمایه گذاری خواستار خرید در قیمت بالاتری نباشد، یکجا فروشی هنگفت رخ می دهد و باعث ترکیده شدن حباب می گردد.

حباب ها در اقتصاد، اوراق بهادار، بازارهای سهام و بخش های تجاری، بخاطر تغییر رفتار سرمایه گذار بوجود می آیند. این تغییر می تواند یک تغییر واقعی باشد – همانگونه که در اقتصاد حبابی ژاپن در دهه 1980 مشاهده شد، زمانی که بانک ها تاحدودی مقررات زدایی شدند یا یک تغییر الگو – که در طی رشد سریع اینترنت در اواخل دهه 1990 و اوایل دهه 2000 رخ داد. در طی این رشد سریع، مردم کالاهای فنآوری را در قیمت های بالا خریداری می کردند، با این باور که می توانند آنها را با قیمت بالاتری بفروشند، تا اینکه اطمینان از بین رفت و اصلاح عظیم بازار یا سقوط، رخ داد. حباب ها در بازارها و اقتصادهای حق مالکانه باعث انتقال منابع به زمینه های دارای رشد سریع منتقل می شوند. در انتهای یک حباب، منابع دوباره جابجا می شوند، باعث فروکش کردن قیمت ها می شوند.

این پروپوزال نیز به یکی از اساسی ترین بحث های علم حسابداری و اقتصاد یعنی حباب اقتصادی یا قیمتی پرداخته است. این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، ارائه روش تحقیق، روش های جمع آوری و تحلیل داده ها و ارائه جنبه های نوآورانه در آن رعایت شده اند. شما پژوهشگر گرامی نیز می توانید با مطالعه این محصول، علاوه بر آشنایی بیشتر یا مفاهیم ذکر شده، با ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف پژوهشی خود انتخاب نمایید.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

حباب اقتصادی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال وجود حباب اقتصادی در بورس تهران در دوره سال های 1380 تا 1390”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یازده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi