دانلود پروپوزال ارتباط شاخص های کیفیت سود و قابلیت تغییر بازده سهام

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط شاخص های کیفیت سود و قابلیت تغییر بازده سهام

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Earnings Quality Indices and the Stock Returns Variability

رشته مرتبط

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

تحلیلگران اوراق بهادار، مدیران شرکت و سرمایه گذاران، همگی توجه زیادی به درآمدهای گزارش شده شرکت ها معطوف می کنند. پیش بینی های درآمدها، در نشریات مالی به طور گسترده منتشر می شوند و بازبینی های پیش بینی های تحلیلگران بدقت دنبال می شوند. مدیران بسیار علاقمند به حفظ رشد درآمدها و سود می باشند، زیرا حقوق هایشان غالبا ارتباط تنگاتنگی با سودهای شرکت ها دارند. اخبارهای اینکه یک شرکت از نظر پیش بینی درامد دچار کمبود شده است می تواند فوراً به افت شدید قیمت سهامش منجر شود؛ شرکت هایی که انتظارات را برآورده می کنند، از سوی دیگر، بوسیله سرمایه گذاران پاداش های خوبی دریافت می کنند.

رابطه بین درآمدها و قیمت سهام، در مقالات حسابداری و امور مالی، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. اهمیت این رابطه از نیاز به تبیین مکانیزم بازارهای مالی، بوجود می آید. در واقع، درک تاثیرات عمده بر قیمت های سهام جهت رسیدن به یک مدل بهتر برای پیش بینی قیمت ها برای اهداف سرمایه گذاری، مهم است. اما، استدلال اصلی در بسیاری از مطالعات این است که قیمت سهام از یک حرکت تصادفی پیروی می کند و براحتی براساس فقط درآمدها قابل پیش بینی نیست. این مطالعات هدفشان تبیین قیمت های سهام با ارزیابی عوامل دیگر مرتبط با محیط اقتصادی خرد و کلان می باشد. مطالعات دیگر دریافته اند که یک همبستگی بین درآمدها و قیمت ها وجود دارد، اما بخاطر اینکه درآمدهای حسابداری نسبتآً دیر اعلام می شوند، بازار از قبل یک ارزیابی در مورد ارزش شرکت انجام داده است. به بیان دیگر، درآمدها از مسائل تاخیر و عقب افتادن رنج می برند.

این پروپوزال نیز با رعایت کلیه ساختارهای پروپوزال نویسی به این مفاهیم پرداخته و برای پایان نامه ای در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. نوشتن یک پروپوزال خوب، از ضروریات دوره کارشناسی ارشد محسوب می شود؛ در همین راستا دانشجویان می توانند با مطالعه چندین پروپوزال مرتبط، در ابتدا با ساختارها و چارچوب های آنها آشنا شده و نیز ایده های جدیدی را از آنها استخراج نمایند و سپس برای نگارش پروپوزال دانشگاهی خود از آنها بهره گیرند.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، قرار داده شده است:

کیفیت سود و بازده سهام


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط شاخص های کیفیت سود و قابلیت تغییر بازده سهام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi