دانلود پروپوزال رابطه میان شاخص های مدیریت سود و اطلاعات نامتقارن

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر رابطه میان شاخص های مدیریت سود و اطلاعات نامتقارن در طول عمر یک سازمان

عنوان انگلیسی :

A study on the relationship between earnings management Indicators and asymmetric information in the lifetime of an organization

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1398
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

شرح موضوع

عدم تقارن اطلاعاتی یکی از موضوعات کلیدی در مطالعات و مقالات حسابداری می باشد و به بیانی کلی بدین معنی است که دو طرف یک معامله دانش یکسان و هم ترازی از محصولات و یا کالاهای مبادله شده در آن معامله نداشته باشند. معمولاً در زمینه هایی که اطلاعات پیچیده یا بسختی قابل حصول هستند یا هر دو مورد صادق هست، بیشترین عدم تقارن بوجود می آید. از نظر بیمه، حصول اطلاعات انحصاری هنگام معامله نسبتاً دشوار است، اما در زمینه هایی مانند حقوق، پزشکی، فنآوری یا امور مالی، این امر نسبتاً آسان است. برای جلوگیری از سوء استفاده از مشتریان یا مراجعان توسط متخصصان امور مالی، اغلب بازارهای مالی به مکانیزم های اعتبار یا خوشنامی متکی هستند. آن مشاوران مالی یا شرکت های صندوق سرمایه گذاری که ثابت کرده اند، صادق ترین و موثرترین نماینده و مباشر دارایی های مشتریان خود هستند، معمولاً مشتریان را جذب می کنند، درحالی که کارگزاران متقلب یا غیرکارآمد عمدتاً مشتریان خود را از دست می دهند یا با خسارت های حقوقی مواجه می شوند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان آماده شده و شما دانشجوی عزیز می توانید با مطالعه آن، اطلاعات و شناخت کلی در زمینه نحوه نگارش یک پروپوزال را به دست آورید و موضوع مشابه با موضوع این محصول را انتخاب نموده و برای اهداف دانشگاهی خود استفاده نمایید. این محصول برای ارائه کلاسی درس روش تحقیق نیز مناسب می باشد. یک سری از چارچوب های کلی پروپوزال نویسی از جمله، مدل مفهومی، روش گردآوری داده ها از جامعه آماری، حجم نمونه، ابزارهای پژوهشی، روش تحقیق، پرسش های تحقیق و جنبه های نوآورانه در این محصول کاملا رعایت شده اند. عدم تقارن اطلاعاتی یکی از موضوعات مورد توجه پژوشگران داخلی و خارجی بوده و منابع متعددی در این زمینه وجود دارد که در نگارش این پژوهش نیز از آنها استفاده شده است.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال رابطه میان شاخص های مدیریت سود و اطلاعات نامتقارن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 10 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.