دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط سود لحظه ای با اطلاعات نامتقارن در بازار سرمایه ایران

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط سود لحظه ای با اطلاعات نامتقارن و اصلاح شاخص فرصت پیشرفت در بازار سرمایه ایران

عنوان انگلیسی :

A study on the relationship between the momentary earnings with asymmetric information and the improvement of the opportunity index of progress in Iran's capital market

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

عدم تقارن اطلاعاتی عبارت از نامتوازنی اطلاعات دو طرف مذاکره کننده در در مورد جزئیات و فاکتورهای دخیل در یک معامله می باشد. معمولا این نامتوازنی بدین معنی است که فرد دارای اطلاعات بیشتر نسبت به طرف مقابل، مزیت رقابتی بیشتری دارد. عدم تقارن اطلاعاتی در بیشتر معاملات دیده می شود و موضوعی که در این زمینه مورد بررسی قرار گرفته، نحوه توافق طرفین علیرغم وجود عوامل ناشناخته و دانش نابرابر می باشد. اطلاعات نامتقارن یک سری معایب نیز برای معاملات به همراه دارد.

در برخی موارد و شرایط، اطلاعات نامتقارن ممکن است باعث انتخاب نامناسب یا خطر اخلاقی شود. در این موارد فرض می شود، تصمیمات اقتصادی فردی بدتر از حالتی است که همه طرف ها اطلاعات متقارن تر داشته باشند. اکثر مواقع، راهکارها برای انتخاب نادرست و خطر اخلاقی پیچیده نیستند. برای مثال، انتخاب نادرست را در بیمه عمر یا بیمه آتش سوزی در نظر بگیرید. مشتریان پرخطر، مانند افراد سیگاری، سالمندان یا افرادی که در محیط های خشک زندگی می کنند، به احتمال بیشتر از خدمات بیمه استفاده می کنند. این می تواند باعث جذب حق بیمه برای همه مشتریان شود و افراد سالم را وادار به کناره گیری و بازنشستگی کند. راهکار این است که کار آماری و غربالگری بیمه ای انجام شود و سپس حق بیمه های مختلف را براساس ریسک های بالقوه مربوط به مشتریان، از آنها طلب کنند.

این پروپوزال آماده برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است و دانشجو می تواند با مطالعه آن، شناخت کلی در زمینه ساختارهای استاندارد در پروپوزال نویسی به دست آورده و موضوعی مشابه را برای اهداف دانشگاهی خود انتخاب نماید. چارچوب های پروپوزال از جمله، مدل مفهومی، جامعه آماری، روش گردآوری داده ها، حجم نمونه، سوالات پژوهشی و جنبه های نوآورانه در این محصول رعایت شده اند. در ادامه می توانید بخشی از این محصول که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد را مشاهده نمایید:

معایب اطلاعات نامتقارن در معاملات


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط سود لحظه ای با اطلاعات نامتقارن در بازار سرمایه ایران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 17 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.