دانلود پروپوزال طرحواره های ناسازگار اولیه و نقش آن ها در پیش بینی رفتارهای مخاطره آمیز

عنوان فارسی

مطالعه ای بر طرحواره های ناسازگار اولیه و نقش آن ها در پیش بینی رفتارهای مخاطره آمیز دانش آموزان

عنوان انگلیسی

A Study on early maladaptive schemas and their role in predicting risky behaviors of students

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

گذار از دوران نوجوانی به بزرگسالی، دوره ای است که همراه با رشد شخصیتی و بلوغ فردی است، جاده ای پر پیچ و تاپ که از اواخر بیست سالگی شروع می گردد. رفتارهای ریسک پذیری به عنوان یکی از موانع عمده در پیشرفت در این دوره شناخته شده اند. محققین بر این باورند که دوران بین نوجوانی و جوانی، دوره ای متفاوت است که با نوآوری ها، بی ثباتی ها، و اکتشاف هویت همراه می باشد. در طول این دوره از افراد انتظار می رود تا مسیر زندگی خود را با امکان سنجی رویاهای خود در برابر محدودیت های زندگی شناسایی کنند. انتخاب ها و تغییرات در این دوره از زندگی (مانند عشق، شغل و هویت فردی) می تواند زنجیره ای از رویدادها را به همراه تحولات عاطفی ایجاد نماید. در نتیجه گسترش راهبردهایی برای بزرگسالان در راستای کنترل و پایداری این احساسات بسیار مهم می باشد. عدم شناسایی و استفاده از تاکتیک های کنترل احساسات می تواند منجر به افزایش ناپایداری در تقابل با رفتارهای مخاطره آمیز گردد. مشارکت های داوطلبانه در فعالیت های مخاطره آمیز که احتمال آسیب را افزایش می دهند، منبع نگرانی های زیادی هستند.

این پروپوزال نیز با استفاده از طرحواره ها و چارچوب های ناسازگاری اولیه به بررسی رفتارهای پرخطر در میان دانش آموزان پرداخته است. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی از جمله ارزیابی متغیرها در قالب یک مدل مفهومی، ارائه روش و ابزارهای پژوهشی برای جمع آوری و تحلیل داده ها از جامعه آماری، و جنبه های نوآورانه در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند الهام بخش ایده های جدیدی برای موضوعات مرتبط باشد و شما دانشجوی عزیز می توانید با مطالعه این تحقیق، با این ساختارها آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف مطالعاتی خود انتخاب نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

طرحواره ناسازگار اولیه


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال طرحواره های ناسازگار اولیه و نقش آن ها در پیش بینی رفتارهای مخاطره آمیز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi