دانلود پروپوزال تحلیل پایداری دینامیکی ریزشبکه ها با تمرکز بر توربین های بادی

عنوان فارسی :

تحلیل پایداری دینامیکی ریزشبکه ها با تمرکز بر توربین های بادی

عنوان انگلیسی :

Dynamic stability analysis of microgrids with focus on wind turbines

رشته های مرتبط :

  مهندسی برق قدرت

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1398
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع داخلی و خارجی

شرح موضوع

این پروپوزال به بررسی پایداری سیگنال کوچک میکروگریدها در حضور عدم قطعیت توان بادی پرداخته است و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق گرایش قدرت آماده شده است. ریزشبکه ها جزو موضوعات مطالعاتی مورد توجه پژوهشگران داخلی و خارجی بوده اند و توجهات صنعتی زیادی را به خود جلب کرده اند. مقالات بیشماری در ژورنال های مطرحی چون IEEE مربوط به موضوع ریزشبکه می باشند که در نگارش این پروپوزال نیز به تعدادی از آنها اشاره شده است. در ادامه به تشریح مفهوم ریزشبکه می پردازیم.

ریزشبکه گروهی محلی از بارها و منابع الکتریکی است که معمولا به طور متصل به شبکه و همگام با آن عمل می کنند. همچنین می توانند در شرایط خاص اقتصادی و فیزیکی، به طور مستقل از شبکه عمل نمایند. به این ترتیب، یک ریزشبکه می تواند منابع متعدد تولید پراکنده (DG) مخصوصا منابع انرژی تجدیدپذیر (RES) را ادغام کرده و توان ضروری هر منطقه ای را تامین نماید (و بین حالت جزیره ای و متصل به شبکه تغییر کند). کنترل و حفاظت، چالش های اصلی هر ریزشبکه ای محسوب می گردند. ریزشبکه ها مزایای متعددی را برای کاربران و شرکت های تامین برق به همراه دارند. مهمترین مشخصه یک ریزشبکه، تامین همزمان برق، و انرژی های گرمایشی و سرمایشی به چندین کاربر نهایی می باشد. افزایش قابلیت اطمینان، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، کاهش تقاضای مصرفی و در نتیجه کاهش نیاز به خطوط انتقال اضافی و پرهزینه و کاهش تلفات انتقال، از جمله مزایای دیگر راه اندازی ریزشبکه ها می باشند.

شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول علاوه بر آشنایی با مفاهیم عدم قطعیت توربین های بادی، مزایای انرژی های نو، مفهومی ریزشبکه و قابلیت اطمینان، می توانید با ساختارهای کلی و استاندارد پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و موضوع مناسب و مشابهی را برای اهداف دانشگاهی م مطالعاتی خود انتخاب نمایید. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله ارائه مدل مفهومی، روش تحقیق، ابزارهای پژوهشی و جنبه های نوآورانه در این پروپوزال رعایت شده اند.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد را مشاهده نمایید:

ریزشبکه


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال تحلیل پایداری دینامیکی ریزشبکه ها با تمرکز بر توربین های بادی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.