دانلود ترجمه مقاله سرمایه گذاری شرکت های پویا و مدیریت نقدینگی

عنوان فارسی :

سرمایه گذاری شرکت های پویا و مدیریت نقدینگی تحت عدم قطعیت مدل

عنوان انگلیسی :

Dynamic corporate investment and liquidity management under model uncertainty

کلمات کلیدی :

  عدم قطعیت مدل؛ سرمايه گذاري؛ مديريت نقدينگي؛ نظریه q

درسهای مرتبط : مدیریت سرمایه گذاری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 11
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیاده سازی مدل 3. راه حل مدل 4. نتایج کمی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

We extend the model of dynamic investment and liquidity management for financially constrained firms (Bolton et al., 2011) by incorporating model uncertainty. Our theoretical model predicts that different from traditional business risk model uncertainty and concerning about model misspecification have ambiguous effects on the investment behavior and liquidity management, which depends on the firm’s liquidity measured by firm’s cash–capital ratio w = W/K. It shows that model uncertainty induces the firm to under-invest when the firm has sufficient cash. However, the firm prefers over-investing as its liquidity is essentially low. Moreover, an increasing in model uncertainty accelerates firm’s payout while an increasing in business risk will delay the firm to pay out cash. Finally, it shows that model uncertainty significantly lowers a firm’s average q and marginal q as well as marginal value of liquidity.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – ما نمونه سرمایه گذاری پویا و مدیریت نقدینگی برای شرکت های تحت فشار مالی را با ترکیب عدم اطمینان مدل توسعه دادیم (بولتون و همکاران، 2011). مدل تئوریکی ما، تفاوت نمونه ی احتمالی خطر تجاری سنتی را پیش بینی می کند و نشان می دهد که نگرانی در مورد نمونه کلی، تاثیرات مبهمی بر عملکرد سرمایه گذاری و مدیریت نقدینگی داشته و وابسته نرخ نقدینگی – سرمایه (w = W / K) اندازه گیری شده توسط نقدینگی شرکت می باشد. این موضوع نشان می دهد که عدم قطعیت مدل می تواند در زمان وجود نقدینگی کافی در شرکت، آن را تا مقدار زیر سرمایه سوق دهدو بنابراین این شرکت، سرمایه گذاری بیش از حد را ترجیح می دهد همانطور که نقدینگی آن ضرورتا پایین است. به علاوه افزایش در نمونه احتمالی سود سهام شرکت را تسریع می بخشد در زمانیکه افزایش در ریسک تجاری باز پرداخت شرکت را با تاخیر روبرو می سازد. در نهایت این بررسی نشان میدهد که نمونه احتمالی به صورت قابل توجهی متوسط q شرکت و حداقل q و همچنین حداقل ارزش نقدینگی را کاهش می دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله سرمایه گذاری شرکت های پویا و مدیریت نقدینگی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.