دانلود شبیه سازی مدار شکن اضافه جریان در متلب

خلاصه:

ابزارات برای حفاظت از سیستم های قدرت بسیار زیاد و دارای تنوع بیشتری است. فیوز، رله، سکسیونر و مدارشکن قدرت از مهمترین ابزارهای حفاظتی سیستم های قدرت به شمار می روند. در این محصول شبیه سازی مدارشکن اضافه جریان در سیمولینک متلب شبیه سازی شده است تا شما به راحتی بتوانید این گونه سیستم های حفاظتی را در سیمولینک شبیه سازی کنید.

قیمت دانلود :
44,400 تومان
شرح موضوع

مدار شکن قدرت

مدارشکن چیست؟ یکی از مهمترین ادوات حفاظتی سیستم های قدرت، مدار شکن قدرت است که سیستم الکتریکی را در مقابل اضافه بار یا اتصال کوتاه محافظت می کند. این وسیله ی حفاظتی برخلاف فیوز، که با یک بار عمل کردن باید تعویض شود، می تواند به صورت خودکار یا دستی دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

شبیه سازی سیستم های حفاظتی

در این محصول شبیه سازی مدار شکن قدرت اضافه جریان قرار داده شده است که شما می توانید از آن برای شبیه سازی های خود، هر جا که نیاز به یک مدار شکن اضافه جریان دارید، استفاده کنید و اضافه جریان مورد نظر برای حفاظت را تعیین کنید.

شکل زیر کلیات شبیه سازی در سیمولینک متلب را نشان می دهد:

شبیه سازی سیستم های حفاظتی

زمان اضافه جریان را در 0.3 ثانیه و اضافه جریان مدار شکن را در 100 میلی آمپر تنظیم می کنیم و در نتیجه خروجی مربوط به اسکوپ به صورت زیر به دست می آید:

شبیه سازی سیستم های حفاظتی

در حالت کلی این محصول شبیه سازی یک مدارشکن اضافه جریان قدرت در سیمولینک متلب می باشد و شما می توانید از آن برای شبیه سازی های خود استفاده کنید.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود شبیه سازی مدار شکن اضافه جریان در متلب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 17 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi