دانلود ترجمه مقاله تشخیص خطای سنسور غیر خطی مبتنی بر مدل توزیع شده

عنوان فارسی

تشخیص خطای سنسور غیر خطی مبتنی بر مدل توزیع شده در شبکه های سنسور بیسیم

عنوان انگلیسی

Distributed model-based nonlinear sensor fault diagnosis in wireless sensor networks

کلمات کلیدی :

  شبکه های حسگر بی سیم؛ تشخیص خطا؛ غیر خطی بودن؛ سیستم های توزیع شده

درسهای مرتبط مهندسی کامپیوتر؛ طراحی و ارزیابی سیستم های بلادرنگ و نهفته
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 15 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 30
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود ترجمه مقاله
38,400 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مشاهدات سنسور و مدلهای خطای غیر خطی 3. کشف خطای غیر خطی و روش تشخیص 4. شبیه سازی و نتایج 5. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – سنسورهای بیسیمی که در محیطهای نامناسب کار می کنند، مستعد خطا هستند. این مقاله الگوریتم تشخیص مبتنی بر مدل توزیعی را ارائه می کند که خطاهای سنسور غیر خطی را تشخیص می دهد. این الگوریتم تشخیصی دارای مزیت هایی نسبت به روشهای تشخیص خطای موجود نظیر روشهای مبتنی بر مدل متمرکز و بدون مدل توزیعی می باشد. الگوریتمی برای یافتن خطاهای غیرخطی متعارف بدون استفاده از سنسورهای مرجع ارائه شده است. این مطالعه یک چهارچوب تشخیص خطای مبتنی بر مدل را توصیف می کند که در یک جفت از سنسورهای بیسیم اجرا شده است. بررسی ها نشان می دهد که تشخیص غیر خطی بودن سنسور معادل با حل مسئله بزرگترین مستطیل خالی (LER) می‌باشد که مربوط به مجموعه ای از ویژگیهای بدست آمده از تحلیل خروجی های سنسور است. الگوریتمی با پیچیدگی کم یک راه حل تقریبی را در مسئله ی LER ارائه می دهد و برای جایگزینی در سنسورهای بیسیم با منبع محدود پیشنهاد شده است. با حل مسئله ی LER، سنسورهای معیوب توسط خطاهای غیر خطی می توانند مجزا و شناسایی شوند. تحلیل گسترده، عملکرد الگوریتم پیشنهادی را از طریق شبیه سازی ارزیابی می‌کند.

نمونه متن انگلیسی مقاله

Wireless sensors operating in harsh environments have the potential to be error-prone. This paper presents a distributive model-based diagnosis algorithm that identifies nonlinear sensor faults. The diagnosis algorithm has advantages over existing fault diagnosis methods such as centralized model-based and distributive model-free methods. An algorithm is presented for detecting common non-linearity faults without using reference sensors. The study introduces a model-based fault diagnosis framework that is implemented within a pair of wireless sensors. The detection of sensor nonlinearities is shown to be equivalent to solving the largest empty rectangle (LER) problem, given a set of features extracted from an analysis of sensor outputs. A low-complexity algorithm that gives an approximate solution to the LER problem is proposed for embedment in resource constrained wireless sensors. By solving the LER problem, sensors corrupted by non-linearity faults can be isolated and identified. Extensive analysis evaluates the performance of the proposed algorithm through simulation.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

این مقاله می تواند برای درس طراحی و ارزیابی سیستم های بلادرنگ و نهفته مناسب باشد. ترجمه این مقاله در 25 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 22 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 38,400 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله تشخیص خطای سنسور غیر خطی مبتنی بر مدل توزیع شده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هشت =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi