دانلود ترجمه مقاله در مورد اثر منابع تولید پراکنده DG بر کیفیت توان

عنوان فارسی

اثر سیستم تولید پراکنده بر کیفیت توان

عنوان انگلیسی

Distributed Generation System’s Impact on Power Quality

کلمات کلیدی :

  سیستم DG، توان، فوتو ولتائیک خورشیدی (PV)

درسهای مرتبط انرژی های نو ، توزیع انرژی، کیفیت توان
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 11
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود ترجمه مقاله
19,200 تومان
فهرست مطالب

1- مقدمه 2- سیستم نیروی تولید شده با PV خورشیدی 3- سیستم توزیع PEA مورد مطالعه و استاندارد کیفیت توان 4- ارزیابی کیفیت توان 5-نتایج تجربی و شبیه سازی 6- شبیه سازی 7- نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

این مقاله بررسی اثرات وارده بر کیفیت توان به خاطر یک تولید پراکنده (DG) را ارائه می کند. یک فیدر توزیع واقع در Rayong که با سیستم پشت بامی فوتو ولتاییک (PV) خورشیدی 0.996 MW ادغام می شود، به عنوان مورد مطالعاتی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، یک DG اضافی مدل سازی می شود و برای در نظر گرفتن کیفیت توان بر مبنای اندازه و موقعیت این DG جدید شبیه سازی می شود. برنامه ی DIgSILENT PowerFactory برای مدل سازی و شبیه سازی رفتار این سیستم DG ادغام شده با سیستم توزیع در سناریوهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper presents the study of impacts on power quality because of a Distributed Generation (DG). A Rayongbased distribution feeder which is integrating with the 0.996MW of solar Photovoltaic (PV) rooftop system is utilized as the case study. Moreover, an additional DG is modeled and simulated to consider power quality based on size and location of the new DG. The DIgSILENT PowerFactory is used to model and simulate the behavior of the DG system integrating to the distribution system in different scenarios

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

اثرات منابع تولید پراکنده DG بر قابلیت اطمینان

در این مقاله تاثیر  تعداد منابع تولید پراکنده DG و مکان DG به صورت جدا از هم بر کیفیت توان سیستم واقعی در تایلند بررسی و انالیز شده است. سلولهای فتوولتاییک PVخورشیدی به عنوان DGدر شبکه توزیع ادغام شده است و آثار ان بر شبکه مورد ارزیابی قرار گرفته است. موارد مختلفی از جمله قابلیت اطمینان و پایداری سیستم و محدودیت های جریان توزیع نیز در شبیه سازی این مقاله بررسی وتحلیل شده اند.

منابع تولید پراکنده DG

DG ها با داشتن عدم قطعیت سیستم الکتریکی را با چالشهای قابلیت اطمینان مواجه می کنند. در این میان در صورتی که منابع تولید پراکنده به صورت صحیح برنامه ریزی شوند، نه تنها چنین مشکلاتی قابل حل خواهد بود بلکه می توان برعکس، قابلیت اطمینان در سیستم قدرت را افزایش داد.

 

 

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 19,200 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله در مورد اثر منابع تولید پراکنده DG بر کیفیت توان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi