دانلود ترجمه مقاله در مورد اثر منابع تولید پراکنده DG بر کیفیت توان

عنوان فارسی :

اثر سیستم تولید پراکنده بر کیفیت توان

عنوان انگلیسی :

Distributed Generation System’s Impact on Power Quality

کلمات کلیدی :

  سیستم DG، توان، فوتو ولتائیک خورشیدی (PV)

درسهای مرتبط : انرژی های نو ، توزیع انرژی، کیفیت توان
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 11
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
16,000 تومان
فهرست مطالب

1- مقدمه 2- سیستم نیروی تولید شده با PV خورشیدی 3- سیستم توزیع PEA مورد مطالعه و استاندارد کیفیت توان 4- ارزیابی کیفیت توان 5-نتایج تجربی و شبیه سازی 6- شبیه سازی 7- نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper presents the study of impacts on power quality because of a Distributed Generation (DG). A Rayongbased distribution feeder which is integrating with the 0.996MW of solar Photovoltaic (PV) rooftop system is utilized as the case study. Moreover, an additional DG is modeled and simulated to consider power quality based on size and location of the new DG. The DIgSILENT PowerFactory is used to model and simulate the behavior of the DG system integrating to the distribution system in different scenarios

ترجمه نمونه متن انگلیسی

این مقاله بررسی اثرات وارده بر کیفیت توان به خاطر یک تولید پراکنده (DG) را ارائه می کند. یک فیدر توزیع واقع در Rayong که با سیستم پشت بامی فوتو ولتاییک (PV) خورشیدی 0.996 MW ادغام می شود، به عنوان مورد مطالعاتی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، یک DG اضافی مدل سازی می شود و برای در نظر گرفتن کیفیت توان بر مبنای اندازه و موقعیت این DG جدید شبیه سازی می شود. برنامه ی DIgSILENT PowerFactory برای مدل سازی و شبیه سازی رفتار این سیستم DG ادغام شده با سیستم توزیع در سناریوهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

اثرات منابع تولید پراکنده DG بر قابلیت اطمینان

در این مقاله تاثیر  تعداد منابع تولید پراکنده DG و مکان DG به صورت جدا از هم بر کیفیت توان سیستم واقعی در تایلند بررسی و انالیز شده است. سلولهای فتوولتاییک PVخورشیدی به عنوان DGدر شبکه توزیع ادغام شده است و آثار ان بر شبکه مورد ارزیابی قرار گرفته است. موارد مختلفی از جمله قابلیت اطمینان و پایداری سیستم و محدودیت های جریان توزیع نیز در شبیه سازی این مقاله بررسی وتحلیل شده اند.

منابع تولید پراکنده DG

DG ها با داشتن عدم قطعیت سیستم الکتریکی را با چالشهای قابلیت اطمینان مواجه می کنند. در این میان در صورتی که منابع تولید پراکنده به صورت صحیح برنامه ریزی شوند، نه تنها چنین مشکلاتی قابل حل خواهد بود بلکه می توان برعکس، قابلیت اطمینان در سیستم قدرت را افزایش داد.

 

 

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 16,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله در مورد اثر منابع تولید پراکنده DG بر کیفیت توان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.