دانلود ترجمه مقاله نقش های مختلف مکانیسم های کنترل در مناقشه خریدار – تامین کننده

عنوان فارسی :

نقش های مختلف مکانیسم های کنترل در مناقشه خریدار - تامین کننده: یک مطالعه تجربی از چین

عنوان انگلیسی :

Different roles of control mechanisms in buyer-supplier conflict: An empirical study from China

کلمات کلیدی :

  اعتماد؛ مناقشه ی سازنده؛ مناقشه ی مخرب؛ روابط خریدار- تامین کننده

درسهای مرتبط : مدیریت بازاریابی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 83
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پس زمینه های نظری 3. فرضیه ها 4. روش ها و نتایج تجزیه و تحلیل 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Using transaction cost economics and contemporary insights from the literature on relationship contracts as a base, this paper focuses on how control mechanisms (contracts and trust) affect relationship conflicts in buyersupplier relationships, and investigates the moderating effects of environmental uncertainty. Based on a sample of 162 Chinese buyers, this paper shows that contracts have a U-shaped effect on destructive conflict and an inverted U-shaped effect on constructive conflict, while trust has a negative effect on destructive conflict and a positive effect on constructive conflict. In addition, environmental uncertainty strengthens the U-shaped effect of contracts on destructive conflict, but weakens the inverted U-shaped effect of contracts on destructive conflict and strengthens the effect of trust on both types of relationship conflict. Our findings reveal the “double-edged sword” nature of contracts, especially the “dark side”, and highlight the importance of trust in buyer-supplier relationships in contexts of environmental uncertainty. These findings also have important implications for buyer-supplier relationship management research and managerial practices, particularly in regard to governance structure and conflict management in dynamic contexts.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

با استفاده از اقتصاد هزینه معامله و بینش های معاصر از منابع قراردادهای ارتباطی به عنوان پایه، این مقاله بر چگونگی اثرگذاری مکانیسم های کنترلی (قراردادها و اعتماد) بر مناقشات در روابط خریدار و تامین کننده متمرکز شده است و اثرات تعدیل کننده عدم اطمینان محیطی را بررسی می کند. بر اساس نمونه ای از 162 خریدار چینی، این مقاله نشان می دهد که این قراردادها تأثیر U شکل بر مناقشات مخرب و تاثیرات U شکل معکوس بر مناقشات سازنده دارند، در حالی که اعتماد تاثیر منفی بر مناقشات مخرب و تأثیر مثبت بر مناقشات سازنده دارد. علاوه بر این، عدم اطمینان محیطی، تاثیرات U شکل قراردادهای مربوط به مناقشات مخرب را تقویت می کند، اما تأثیر U شکل معکوس قراردادهای مربوط به مناقشات مخرب را تضعیف نموده، اما تاثیر اعتماد را در هر نوع مناقشه ی ارتباطی تقویت می کند. یافته های ما ماهیت "شمشیر دو لبه"ی قراردادها، به ویژه "قسمت تاریک" را برملا می کند و اهمیت اعتماد در روابط خریدار و تامین کننده در زمینه عدم اطمینان محیط زیستی را برجسته می کند. این یافته ها همچنین پیامدهای مهمی برای تحقیق مدیریت روابط خریدار و تامین کننده و شیوه های مدیریتی دارد، به خصوص در مورد ساختار حکومتی و مدیریت مناقشات در زمینه های پویا.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله نقش های مختلف مکانیسم های کنترل در مناقشه خریدار – تامین کننده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 3 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.