دانلود ترجمه مقاله پیشرفت های در مدیریت منابع انسانی در زمینه MNCs از کشورهای BRICS: بررسی و برنامه ریزی

عنوان فارسی :

پیشرفت های در مدیریت منابع انسانی در زمینه MNCs از کشورهای BRICS: بررسی و برنامه ریزی برای پژوهش های آتی

عنوان انگلیسی :

Developments in Human Resource Management in MNCs from BRICS Nations: A Review and Future Research Agenda

کلمات کلیدی :

  HRM؛ بازارهای نوظهور MNCها؛ BRICS؛ برنامه تحقیقاتی

درسهای مرتبط : مدیریت منابع انسانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 51
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. چارچوبی برای آنالیز و توسعه تئوریک 3. جهت گیری های پژوهش های آتی 4. خلاصه مقالات در این موضوع خاص 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this introductory article, we analyze developments in the field of human resource management (HRM) in multinational corporations (MNCs) from the BRICS countries (Brazil, Russia, India, China, and South Africa). We do this in terms of conceptual models, theoretical frameworks, empirical studies, research designs and MNC settings, with a view to setting the future research agenda on this emerging topic. In doing so, we identify research gaps as well as propose a number of research directions that can act as a useful guide for future research. The article therefore provides valuable information to both academics and practitioners and paves the way for future studies on the nature of HRM systems in MNCs from BRICS.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این مقاله مقدماتی، ما پیشرفت های مربوط به زمینه مدیریت منابع انسانی (HRM) در شرکت های چند ملیتی (MNCs) کشورهای BRICS (برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی) را مورد آنالیز قرار داده ایم. ما این کار را از نظر مدل های مفهومی، چارچوب های نظری، مطالعات تجربی، طرح های پژوهشی و محیط MNC با نگاه به پژوهش های آتی در موضوعات در حال ظهور انجام داده ایم. در انجام این کار، ما شکاف های پژوهشی را تعیین کرده و یک سری جهت گیری های پژوهشی که می توان به عنوان مسیری مفید برای پژوهش های آتی به کار گرفت را ارائه داده ایم. بنابراین، این مقاله اطلاعات ارزشمندی را برای دانشگاهیان و محققان ارائه داده و روشی برای پژوهش های آتی روی ماهیت سیستم های HRM در MNCها از کشورهای BRICS را ایجاد کرده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله پیشرفت های در مدیریت منابع انسانی در زمینه MNCs از کشورهای BRICS: بررسی و برنامه ریزی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شش =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.