دانلود پروپوزال ارزیابی فاکتورهای تعیین کننده مدیریت استعداد در زمینه یادگیری سازمانی

عنوان فارسی

ارزیابی فاکتورهای تعیین کننده مدیریت استعداد در زمینه یادگیری سازمانی از منظر کارمندان دانشگاه بوعلی سینا

عنوان انگلیسی

Evaluation of the determinants of talent management in the field of organizational learning from the perspective of Bu-Ali Sina University staff

رشته مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت استعداد

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پرپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیات تحقیق 6. مدل تحقیق 7. پرسش های تحقیق 8. تعریف واژگان 9. جنبه های نوآورانه 10. روش تحقیق 11. منابع داخلی و خارجی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال آماده که برای پایان نامه ای تحت همین عنوان نگاشته شده است  و به بررسی نقش مدیریت استعداد در زمینه یادگیری سازمانی می پردازد. محققین و دانشجویان می توانند با استفاده از این پروپوزال، اصول کلی نگارش پروپوزال را یاد گرفته و برای نگارش پروپوزالی مشابه برای خود از آن بهره گیرند. در این محصول، از منابع مختلف و جدید داخلی و خارجی و نیز از منابع اینترنتی استفاده شده است که دانشجو می تواند با ارجاع به آنها، پروپوزال پربارتری را برای خود نگارش نماید. امروزه، مدیریت استعداد به یکی از مهم ترین موضوعات در زمینه آموزش و منابع انسانی شرکت تبدیل شده است. در این پروپوزال ما به تاریخچه، اصول، و فرآیندهای مدیریت استعداد پرداخته ایم و سعی داشته ایم تا به دانشجو در درک بهتر این موضوع کمک نماییم.

در ابتدا به مفهوم کلی مدیریت استعداد می پردازیم:

این ابزار مدیریتی، همانگونه که از نامش برمیاید، عبارت است از مدیریت توانایی ها، صلاحیت ها و قدرت کارکنان در یک سازمان. این مفهوم تنها محدود به استخدام داوطلبین مناسب در زمان مناسب نیست، بلکه مربوط به کشف ویژگی های پنهان و غیرمعمول کارکنان و توسعه و پرورش آنها در دستیابی به نتایج مطلوب سازمانی نیز می باشد. امروزه استخدام بهترین استعدادها ممکن است نگرانی اصلی هر سازمانی باشد، ولی با این حال، حفظ آنها و مهم تر از همه، تطبیق آنها با فرهنگ سازمانی و حصول بهترین نتیجه، نیز نگرانی عمده مدیران هر سازمانی است. مدیریت استعداد فقط جذب بهترین افراد نیست بلکه فرآیندی مداوم است که شامل استخدام، توسعه، آموزش و ارتقای این افراد در برآورده سازی نیازهای سازمانی می باشد. به عنوان مثال، اگر یک سازمان تمایل به جذب بهترین افراد مستعد از سمت رقبای خود باشد، باید بهترین گزینه ها را برای وی پیشنهاد دهد، پیشنهاداتی که فراتر از انتظارات وی باشد تا این فرد به سازمان ملحق شده و باعث موفقیت بیشتر سازمان گردند. پس می توان گفت که تنها جذب یک نفر برای یک سازمان کافی نیست بلکه باید شرایطی فراهم گردد که این فرد در سازمان باقی مانده و از خروج او جلوگیری شود.

سازمان ها از افراد تشکیل شده اند. این افراد، ارزش را از طریق فرآیندهای تجاری اثبات شده، نوآوری ها، خدمات مشتری، فروش، و بسیاری دیگر از فعالیت های دیگر خلق می کنند. هرچقدر که یک سازمان تلاش بیشتری در راستای نیل به اهداف تعیین شده و برنامه ریزی شده خود می کند باید مطمئن گردد که رویه ای مستمر و یکپارچه نیز در زمینه استخدام، آموزش، مدیریت و پشتیبانی از این کارکنان اتخاذ نموده است.

در زیر می توانید بخشی از این پروپوزال را مشاهده نمایید:

مدیریت استعداد و یادگیری سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی فاکتورهای تعیین کننده مدیریت استعداد در زمینه یادگیری سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi