دانلود پروپوزال فاکتورهای تعیین کننده چابکی منابع انسانی در صنعت خودروسازی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر فاکتورهای تعیین کننده چابکی منابع انسانی در صنعت خودروسازی ایران

عنوان انگلیسی

A Study on the Determinants of Human Resource Agility in Automotive Industry of Iran

رشته مرتبط

  مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

پیچیدگی محیط تجاری، توسعه علم و فنآوری، رخداد نیازهای رو به رشد در محیط زیست، تنوع و ترکیب آنها، تقاضاهای متنوع مشتریان، کاهش زمان تحویل محصول و همچنین اثرات ناشی از پذیرش جهانی سازی، موجب افزایش رقابت شده و حتی جهانی زدایی (برعکس جهانی سازی)، باعث ناپایداری و تمایل به تغییر مداوم و بطور کلی، عدم پیش بینی پذیری محیط شده است. بخاطر این وضعیت، مدل های سنتی و اولویت های تجاری گذشته، توانایی خود در مواجهه با چالش های سازمانی و محیطی را از دست داده اند. از جمله راهکارهای ارائه شده برای پرداختن به این شرایط، چابکی به عنوان الگوی تجاری غالب در هزاره سوم و بهترین گزینه برای بقا توسط اکثر سازمان های تولیدی و خدماتی، مورد اشاره قرار گرفته است. در نتیجه توجه سازمان، تلاش های بسیاری برای دستیابی به سطح مطلوب و مناسب چابکی، صورت گرفته است. تا همین اواخر، این باور وجود داشته که استراتژی چابکی را می توان از طریق فنآوری اطلاعات پیشرفته توسعه داد، اما با استفاده از پژوهش، مشاهده شده که انعطاف پذیری استراتژیک و چابکی، بیشتر به پرسنل سازمان وابسته است نه فنآوری. بنابراین، یکی از اساسی ترین اشتباهات، نادیده گرفتن نقش غالب نیروی انسانی در ارتقای چابکی می باشد. اگرچه چابکی در منابع انسانی به عنوان یک استراتژی سودمند در محیط تجاری پویا ذکر شده است، عدم وجود نیروی کار چابک، به عنوان یکی از منابع اصلی ناتوانی و شکست سازمان ها در همگامی با تغییرات بازار و فنآوری، مشخص شده است. بنابراین، دستیابی به موفقیت در سطح سازمانی میسر نیست مگر اینکه به منابع انسانی و نحوه مشارکت آن در فرآیندها، توجه شود. روش های مدیریت و انگیزش دادن سرمایه انسانی، نقشی کلیدی در سوق دادن افراد به سمت چابکی ایفا می کند.

اتخاذ رویکرد چابکی منابع انسانی با مزیت هایی مانند افزایش اختیار و کنترل کارکنان، غنی سازی شغلی، عملکرد بهتر، بهزیستی و رفاه، کیفیت را بهتر کرده اند و ارائه خدمات مشتری بهتر، منحنی یادگیری سریعتر، صرفه جویی اقتصادی در همه فرآیندها، بهبود فرهنگ سازمانی و تعالی سازمانی را حاصل کرده است؛ و عدم وجود چابکی واقعاً می تواند باعث زیان های قابل توجه در فرصت گردد و حتی بقای سازمان را در درازمدت تهدید کند. برخلاف روش های سنتی، روش های چابک بر کارکنان و خلاقیتشان برای جنگ با ناپایداری ها، متکی می باشند.

این پروپوزال نیز به بررسی عوامل موثر بر چابکی منابع انسانی پرداخته و یک مطالعه موردی نیز در صنعت خودروسازی ایران انجام داده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای عمده پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی بیشتر با این ساختارها بوده و نیز زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آینده در این زمینه گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

چابکی منابع انسانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال فاکتورهای تعیین کننده چابکی منابع انسانی در صنعت خودروسازی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi