دانلود ترجمه مقاله استراتژی های غیر نرمال سازی در بازیابی داده

عنوان فارسی :

استراتژی های غیر نرمال سازی در بازیابی داده از انبار داده

عنوان انگلیسی :

Denormalization strategies for data retrieval from data warehouses

کلمات کلیدی :

  طراحی پایگاه داده؛ غیر نرمال سازی (denormalization)؛ سیستم های پشتیبانی از تصمیم؛ انبار داده؛ داده کاوی

درسهای مرتبط : مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 16 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2006 تعداد رفرنس مقاله : 50
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
22,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. غیر نرمال سازی و انبار داده 3. طراحی پایگاه داده با غیر نرمال سازی 4. استراتژی های غیر نرمال سازی برای افزایش عملکرد 5. توجیه غیر نرمال سازی 6. نکات پایانی

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this study, the effects of denormalization on relational database system performance are discussed in the context of using denormalization strategies as a database design methodology for data warehouses. Four prevalent denormalization strategies have been identified and examined under various scenarios to illustrate the conditions where they are most effective. The relational algebra, query trees, and join cost function are used to examine the effect on the performance of relational systems. The guidelines and analysis provided are sufficiently general and they can be applicable to a variety of databases, in particular to data warehouse implementations, for decision support systems.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این تحقیق تاثیرات غیر نرمال سازی (denormalization) بر عملکرد سیستم پایگاه داده در زمینه استفاده از استراتژی های غیر نرمال سازی به عنوان روش طراحی پایگاه داده برای انبار داده بحث و بررسی شده است. چهار استراتژی شایع غیر نرمال سازی مشخص و تحت سناریوهای مختلف بررسی شده است تا شرایطی را که این استراتژی ها بیشترین تاثیر را دارند، نشان داده شود. جبر رابطه ای، درختان جستجو، و تابع هزینه مشترک برای بررسی تاثیر بر عملکرد سیستم های رابطه ای بکار رفته است. دستور العمل ها و تجزیه و تحلیلی که ارائه شده است کلی می باشد و می توان برای انواع پایگاه داده، بویژه برای پیاده سازی انبار داده، برای سیستم های پشتیبانی از تصمیم بکار برد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 22,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله استراتژی های غیر نرمال سازی در بازیابی داده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.