دانلود ترجمه مقاله سیستم پشتیبان تصمیم برای ارتقای سیستم تولید مبتنی بر صنعت چهارم

عنوان فارسی

یک سیستم پشتیبان تصمیم برای ارتقای سریع سیستم های تولید مبتنی بر صنعت چهارم (industry 4.0)

عنوان انگلیسی

A Decision Support System for rapid ramp-up of industry 4.0 enabled production systems

کلمات کلیدی :

  سیستم سایبری-فیزیکی؛ سیستم پشتیبان تصمیم؛ Industry 4.0؛ هوش؛ تولید؛ افزایش تولید

درسهای مرتبط مهندسی صنایع
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 14 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 48
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود ترجمه مقاله
97,600 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. کارهای مرتبط 3. سیستم پشتیبان تصمیم ارتقا 4. رویه آزمایشی و نتایج 5. بحث و بررسی 6. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – افزایش تولید یک مرحله مهم در ورود یا تعویض یک سیستم تولید است. کالیبره کردن و تنظیم فرآیند برای عملیاتی سازی کامل چنین سیستمی به طور اجتناب ناپذیر لازم است و امکان می دهد تا این سیستم به بیشینه بازده تولید برسد. یک فرآیند پیچیده تصمیم گیری برای تنظیم بهینه سیستم روی می دهد و نیازمند زمانی طولانی برای آزمایش است که رفتار سیستم را تعیین خواهد کرد. این پژوهش ماهیت ترتیبی این گسترش (یا ارتقا) را بررسی می کند و یک رویکرد سیستم های سایبری-فیزیکی بر اساس کسب داده، سازوکارهای یادگیری و استخراج دانش پیشنهاد می کند که منجر به یک سیستم پشتیبانی تصمیم آماده اجرای Industry 4.0 برای کاربران انسانی می شود. سیستم پیشنهادی به صورت یک سیستم پشتیبان تصمیم آنلاین اجرا می شود و همچنین با استفاده از دانش قبلاً به دست آمده از یادگیری آفلاین پشتیبانی می کند. تعدادی آزمایش روی یک ایستگاه مونتاژ کوچک انجام شده که مزایای مورد انتشار سیستم پشتیبان تصمیم پیشنهادی را تایید می کند. نتایج نشان دهنده کاهش بیش از 40% در تعداد گام های ارتقاء لازم در هنگام استفاده از سیستم پشتیبان تصمیم است.

نمونه متن انگلیسی مقاله

Production ramp-up is a key phase during the introduction or changeover of a production system. Process calibration and tuning are inevitably required to make such a system fully operational and let it reach its maximum production yield. A complex decision-making process takes place in order to optimally tune the system and requires a long time for testing and experimenting that will determine the system behaviour. This work considers the sequential nature of ramp-up and proposes a Cyber-Physical Systems approach based on data capturing, learning mechanisms and knowledge extraction, leading to an Industry 4.0 compliant Decision Support System (DSS) for human operators. The proposed system is implemented as an online DSS and also supports offline learning using previously gathered knowledge. A number of experiments have been carried out on a micro scale assembly station, validating the expected benefits of the proposed DSS. Results show a reduction of over 40% in the number of ramp-up steps required when using the DSS.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 32 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 25 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 97,600 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله سیستم پشتیبان تصمیم برای ارتقای سیستم تولید مبتنی بر صنعت چهارم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 7 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi