دانلود پروپوزال نقش مولفه های فرهنگ سازمانی روی رضایت شغلی و فرسودگی شغلی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر نقش مولفه های فرهنگ سازمانی روی رضایت شغلی و فرسودگی شغلی (مطالعه موردی: معلمان شهر لنده)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Role of Organizational Culture on Job Satisfaction and Burnout (Case Study: Landeh Teachers)

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

هدف این پژوهش بررسی رابطه بین فرهنگ سازمانی، رضایت شغلی و فرسودگی شغلی در میان معلمان بود. سازمان ها به عنوان پایه های اصلی جوامع کنونی، نقش حائز اهمیتی در دستیابی به انتظارات و خواسته های جوامع دارند. از این رو، به منظور افزایش بهره وری و بازدهی سازمان ها، توجه به نیازهای کارکنان و افزایش رضایت آنها، بسیار مهم می باشد. فرهنگ سازمانی، به عنوان مولفه ای مهم و اساسی در یک سازمان تلقی می گردد. در واقع، یک واقعیت اجتماعی است که به واسطه تعاملات منحصر به فرد اعضای سازمان شکل می گیرد. اگرچه فرهنگ سازمانی، مجموعه ای از ارزش ها و اعتقادات مشترک و کلی هست که رفتارها و اندیشه های افراد را تحت شعاع قرار می دهد، با این حال، ذکر این نکته ضروری است که یک سری تمایزات نیز بین باورها و ارزش های اساسی مدیریت سطح بالا و هنجارهای اعضای پایین دست یک سازمان وجود دارد. فرهنگ مدیریت ارشد، منعکس کننده اعتقادات مدیران و تمایلات ایده آل می باشد در حالی که فرهنگ کارکنان پایین دست نشان دهنده واقعیت های شغلی است. اگر اعتقادات و ارزش های مشترکی بین مدیریت ارشد سازمان و کارکنان وجود داشته باشد، می توان اظهار کرد که یک فرهنگ سازمانی قوی بر آن سازمان حکمفرما می باشد.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع پرداخته و نیز برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده و مطالعه آن می تواند الهام بخش ایده های جدید و موضوعات مشابه باشد. شما دانشجوی گرامی نیز می توانید با مطالعه این محصول، علاوه بر آشنایی با این ساختارها، ایده های جدیدی نیز کسب کرده و موضوع مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود انتخاب نمایید.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، قرار داده شده است:

فرهنگ سازمانی و فرسودگی شغلی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال نقش مولفه های فرهنگ سازمانی روی رضایت شغلی و فرسودگی شغلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.