دانلود پروپوزال ایجاد یک مرکز مدیریت بحران با تمرکز بر معماری پایدار

عنوان فارسی :

ایجاد یک مرکز مدیریت بحران با تمرکز بر روش های معماری پایدار

عنوان انگلیسی :

Establish a crisis management center focusing on sustainable architecture approaches

رشته های مرتبط :

  مدیریت بحران

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

مدیریت بحران به معنای کاربرد استراتژی های طراحی شده برای کمک به یک سازمان در مواجهه با یک رویداد منفی ناگهانی و بزرگ، است. یک بحران می تواند در نتیجه یک رویداد غیرقابل پیش بینی که به عنوان یک ریسک بالقوه در نظر گرفته شده، رخ دهد. در هر حالت، بحران ها تقریباً همیشه نیاز به تصمیم گیری سریع را ایجاب می کنند تا آسیب به سازمان به حداقل برسد. ماهیت آسیب بالقوه براساس ماهیت بحران تغییر می کند. در اکثر موارد، یک بحران می تواند بر سلامت یا ایمنی، امور مالی سازمان، اعتبار و شهرت سازمان یا ترکیبی از این ها تاثیر بگذارد. یک آتش سوزی ویرانگر می تواند بحرانی باشد که امور مالی را به خطر می اندازد. با این حال، اگر آتش سوزی در ساعات کاری رخ دهد، آنگاه این رخداد می تواند سلامتی و ایمنی را نیز به خطر بیاندازد، زیرا کارکنان ممکن است جان خود را در خطر ببینند.

وظیفه مدیریت بحران، تلاش برای به حداقل رساندن آسیب های ناشی از بحران است. با این حال، این بدان معنا نیست که مدیریت بحران با پاسخ به بحران یکسان است. بلکه، مدیریت بحران، فرآیندی جامع است که قبل از حتی رخداد بحران اجرایی می شود. شیوه های مدیریت بحران قبل، حین و بعد از یک بحران، اجرایی می شوند.

قبل از شروع بحران، هدف برنامه ریزی پیش از بحران، شناسایی ریسک ها و سپس یافتن راه هایی برای جلوگیری، رفع یا کاهش آن ریسک ها می باشد. با این حال، شایان ذکر است که مدیریت بحران و مدیریت ریسک دو موضوع متفاوت از هم می باشند. مدیریت ریسک به معنای جستجوی روش های حداقل رساندن ریسک هاست. مدیریت بحران شامل تفکر در مورد بهترین روش پاسخ هنگام رخداد یک واقعه است. به این ترتیب، مدیریت ریسک، قسمت مهمی از مدیریت بحران است، اما مدیریت بحران، پاسخ به واقعه را پوشش می دهد، درحالی که مدیریت ریسک معمولاً اینگونه نیست.

در این زمینه، مراکزی ایجاد می گردند با عنوان مراکز مدیریت بحران. این مراکز، پایگاه های امدادرسانی هستند که در راستای کاهش تاثیرات مرتبط با بلایا تاسیس شده اند و محل استقرار مدیران، تدارکات و عوامل امدادی هستند. نظارت، تصمیم گیری و کنترل عملیات بر عهده این مراکز می باشند.

در این پروپوزال با تاکید بر موارد فوق الذکر، به بررسی روش های ساخت یک مرکز مدیریت بحران پرداخته شده و چارچوب های معماری پایدار نیز در آن مورد توجه قرار گرفته شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در این محصول رعایت گردیده و در نتیجه مطالعه آن می تواند ابزار بسیار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی بیشتر با این ساختارها باشد. همچنین مطالعه پروپوزال های نمونه می تواند روش بسیار خوبی برای به دست آوردن ایده های پژوهشی جدید برای تحقیقات آینده پژوهشگران باشد.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ایجاد یک مرکز مدیریت بحران با تمرکز بر معماری پایدار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.